Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska. Tyle szumu o pięć kilogramów

Aktorka coraz pewniej czuje się w mediach społecznościowych. Wystarczy spojrzeć na profil Katarzyny Zielińskiej na Instagramie. Jeszcze kilka lat temu był bardzo zachowawczy. A teraz? Gwiazda niemal codziennie zaskakuje fanów.

Dubbing dla Katarzyny Zielińskiej to bułka z masłem. Aktorka doskonale wykorzystuje swój talent w mediach społecznościowych. 

Tym razem nagranie dotyczyło zbędnych kilogramów. Zielińska doskonale wczuła się w rolę. Mimika twarzy opanowana do perfekcji. Stylizacja też niczego sobie. I jeszcze ta fryzura! Pasuje do roli. Wystarczy włączyć kamerę i gotowe.

Czy krótkie wideo gwarantuje sukces w sieci? Wielu aktorów w czasie pandemii wykorzystuje nowe media do kontaktu z publicznością oraz swoich nietuzinkowych i niestandardowych projektów. Jedni robią to na poważnie, inni z dystansem. 

Reklama

To, co robi Zielińska, spotyka się z akceptacją internautów. Wystarczy spojrzeć na komentarze, które pojawiły się po kilku minutach i nadal ich przybywa. Ponad czterdzieści tysięcy wyświetleń, a pod nimi zachwyty, serduszka i oklaski od rozbawionych do łez fanów. Komediowego zacięcia nie można odmówić Katarzynie Zielińskiej.

Zobacz także:

>>>Zachęcamy do oddania głosu>>>>

Katarzyna Skrzynecka nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Juror". Głosuj online! Głosowanie trwa do 11 lutego. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska | aktorka | komedia | media społecznościowe | parodia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy