Reklama

Reklama

Katie Holmes. Naturalne piękno obroni się samo

Katie Holmes zachwyciła ostatnio naturalnym wyglądem w sesji dla magazynu "People". Piękna aktorka w młodości rozkochiwała w sobie mężczyzn na całym świecie. Jak teraz wygląda gwiazda "Jeziora marzeń"?

 Katie Holmes zdobyła ogromną sławę po tym, jak wcieliła się w postać uroczej i naturalnie pięknej Joey Potter w "Jeziorze marzeń". Po tej roli propozycje zawodowe posypały się do niej jak z rękawa. Aktorka zagrała później m.in. w "Córce prezydenta" czy "Porzuconej". 

Czas płynie jednak nieubłaganie, a Katie Holmes ma już 42 lata. Czy wciąż zachwyca urodą? 

Niedawno Katie Holmes wzięła udział w sesji dla "Beautiful Issue" magazynu "People" i udowodniła tym samym, że na około dwie dekady po "Jeziorze marzeń" nadal udało jej się zachować rewelacyjny wygląd. 

Reklama

Aktorka nie potrzebuje mocnego makijażu. Gwiazda wyznała niedawno, że nie tuszuje pojawiających się z biegiem czasu zmarszczek, ponieważ ważniejsza jest dla niej regularna pielęgnacja. 

Katie Holmes bardzo dba o skórę i stara się prowadzić zdrowy styl życia. Pije sporo wody, nigdy nie zapomina o kremach z filtrem przeciwsłonecznym, a w jej codziennym jadłospisie zawsze znajdzie się miejsce na warzywa.

Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że jest już po czterdziestce! 

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Więcej gorących plotek:

Katarzyna Cichopek w sukienkach idealnych na wiosnę 2021!

Kate Middleton opisze w książce relację z Meghan? 

Michał Wiśniewski planuje kolejne dziecko?! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katie Holmes | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy