Reklama

Kayah ma dublerkę!

Wokalistka szykuje niespodziankę dla fanów. Kulisami sesji fotograficznej Kayah pochwaliła się w mediach społecznościowych. I wówczas okazało się, że ma sobowtóra.

Czarno-białe zdjęcie. Na pierwszy rzut oka nie dziwi nic, ale wystarczy przyjrzeć się zdjęciu, które na swoim Instagramie zamieściła Kayah. Siostra bliźniaczka? Sobowtór? Kim jest kobieta, która do złudzenia przypomina polską wokalistkę? 

"Przy promocji płyty "Kayah*Skała" bawiliśmy się trochę wizerunkiem. Na okładce Machiny zamiast mnie znalazła się moja dublerka"- tłumaczy Kayah w opisie pod zdjęciem.

"Byłam bardzo wdzięczna ówczesnemu redaktorowi naczelnemu @piotrekmetz za to, że bez obiekcji, a wręcz z entuzjazmem przystał na nasz pomysł. Ciekawa jestem czy zgadniecie, która to ja a która Ola, Ola dublowała mnie także w niektórych ujęciach w klipie "Jak Skała". Making of z tego klipu znajdziecie na moim Facebooku. W tym tygodniu świętujemy 10-lecie płyty "Kayah*Skała" - z tej okazji sporo ciekawostek. Buziaki"- napisała na swoim profilu wokalistka. 

Reklama

"Kayah jest jedyna! Ale dublerka przepiękna"- czytamy w komentarzach pod postem wokalistki. Co sądzicie o pomyśle wokalistki? 

Zobacz także: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy