Reklama

Reklama

Kelly Clarkson wygrała w sądzie. Brandon nie otrzyma rancza

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock kilka miesięcy temu ogłosili rozwód. Chociaż początkowo zapewniali, że rozstaną się w przyjaźni, gdy przyszło o podział majątku, sprawy się skomplikowały. Blackstock chciał pozostać w posiadłości w Montanie i wieść spokojne życie ranczera. Sąd pokrzyżował mu jednak plany. Zgodnie z wyrokiem, nieruchomość należy się Kelly Clarkson. Gwiazda chce ją sprzedać.

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock zaczęli spotykać się w 2012 roku. Rok później byli już małżeństwem. Długo uchodzili za przykładną parę. Wspólnie wychowywali dwójkę dzieci. Nic nie wskazywało, że tych dwoje w czasie pandemii postanowi zerwać łączącą ich relację. Chociaż początkowo byli partnerzy zapewniali, że rozstaną się w przyjaźni, szybko okazało się, że nie jest to możliwe. Kelly Clarkson i Brandona Blackstocka poróżnił podział majątku.

Kelly Clarkson płaci olbrzymie alimenty

Kelly Clarkson i Brandon Blackstock zaczęli medialną walkę o majątek. Eks-partnerzy nie mogli dojść do porozumienia również w kwestii praw opieki nad dziećmi. W 2020 roku sąd zdecydował, że River i Remington zamieszkają z matką w Kalifornii. To nie spodobało się Blackstockowi.

Reklama

Brandon Blackstock jakiś czas temu zażądał od byłej partnerki alimentów.  Sąd zdecydował o wysokości 200 tys. dolarów miesięcznie. Kelly Clarkson nie wydawała się zachwycona, gdy dowiedziała się, że będzie zmuszona  utrzymywać eks-męża.

Brandon Blackstock musi wyprowadzić się z rancza. Kelly Clarkson wygrała!

Blackstock zachęcony wysokimi alimentami, postanowił również zawalczyć o wspólną posiadłość. Chciał zamieszkać w Montanie i wieść spokojne życie ranczera. Niestety, wyrok sądu pokrzyżował mężczyźnie plany.  

Sąd zdecydował,  że posiadłość pozostaje w rękach Kelly Clarkson. Były partner wokalistki musi więc jak najszybciej ją opuścić. Piosenkarka od dłuższego czasu chciała sprzedać ranczo, ponieważ przerastały ją koszty utrzymania posiadłości. Brandon uniemożliwiał sprzedaż, roszcząc sobie prawa do rancza.

***

Przeczytaj również:

Gwiazdy zachwycają w modnym welurze

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor publikują śmiałe zdjęcia. "Harce nie miały miejsca"!

Magdalena Ogórek się rozwodzi! Nowe informacje zdenerwowały prezenterkę TVP

Zobacz również: 


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy