Reklama

Kendall Jenner pozuje na jachcie

Kendall Jenner robi zawrotną karierę w modelingu. Mimo napiętego grafiku znalazła czas na urlop ze znajomymi. Modelka pokazała kilka zdjęć z jachtu w zmysłowej kreacji. Co założyła modelka?

Kendall Jenner na wakacjach we Włoszech

Kendall Jenner popularność zyskała dzięki rodzinnemu reality show "Keeping Up with the Kardashians". Podobnie jak cała rodzina wzbudza zainteresowanie na całym świecie. 

Życie uczuciowe i kariera Kendall od zawsze przykuwa uwagę mediów oraz internautów. Kendall Jenner już jako nastolatka stawiała pierwsze kroki w modelingu, a dziś jest uznawana za jedną z najlepiej zarabiających supermodelek.

Modelka postanowiła spędzić wolny czas w Europie. Kendall Jenner wraz ze swoim chłopakiem Devinem Bookerem oraz przyjaciółmi obecnie przebywa we Włoszech. 

Reklama

Kendall Jenner pozuje na jachcie

Supermodelka i zawodowy koszykarz korzystają z uroków lata na Sardynii. Co więcej, Kendall stara się na bieżąco informować swoich fanów za pośrednictwem Instagram Stories, jak spędza wolny czas. Ponadto publikuje zdjęcia pysznych potraw oraz pięknego krajobrazu.

Kendall Jenner za pomocą Instagrama pokazała kilka wakacyjnych ujęć. Modelka podzieliła się nowymi zdjęciami, na których widać, jak relaksuje się na jachcie we Włoszech i pozuje na tle czystej, błękitnej wody. Zdecydowała się na długą, zieloną sukienkę z głębokim dekoltem.  

Czytaj więcej:

Natasza Urbańska i Michelle Morrone zbliżyli się do siebie "za bardzo". Janusz Józefowicz nie jest zachwycony

Paraolimpiada Tokio 2020. Martyna Wojciechowska nie ustaje w apelach. Poruszają serce!

Anna Mucha pozuje na sianie. Zdjęcie prosto z beli!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kendall Jenner
Reklama
Reklama
Reklama