Reklama

Khloe Kardashian jak królowa w nowej kreacji. Fani zachwyceni

Khloe Kardashian podobnie jak jej siostra, Kim Kardashian, wie, jak skupić na sobie uwagę. Tym razem gwiazda przyciągnęła spojrzenia internautów za sprawą kreacji. Choć piękna, to niezwykle niewygodna, nie pozwoliła zrobić nawet kroku pięknej celebrytce.

Khloe Kardashian lubi opięte kreacje. Tak podkreśla swoje kształty

Khloe Kardashian od kilku lat walczy o idealną sylwetkę. Rok temu widać było już pierwsze, rewelacyjne efekty jej bitwy o zgrabną figurę. Gwiazda postanowiła poddać się restrykcyjnemu planowi ćwiczeń, co dało efekty i dziś po puszystej Khloe Kardashian nie ma już śladu. 

 Dziś 39-letnia gwiazda chwali się niemal idealną sylwetką, którą lubi podkreślać strojami. Tym razem założyła obcisłą, ciemnoszarą sukienkę, wysadzaną  cekinami. 

Khloe pochwaliła się zdjęciami w swojej nowej, sięgającej do podłogi, srebrnej sukienki AREA - wycenionej na 1995 dolarów, która podkreślała jej kształty, gdy pozowała przed słabo oświetlonym lustrem. Fani zaczęli gromadzić się w komentarzach, aby wychwalać gwiazdę "The Kardashians".

Reklama

Fani nie kryli zachwytu jej wyglądem, a wśród komentujących znalazła się sama Paris Hilton, która utrzymuje bliskie kontakty z siostrami Kardashian. 

Zostawiła ona emotikonę serca pod najnowszymi zdjęciami Khloe Kardashian. Kreacja faktycznie podkreślała nową sylwetkę gwiazdy, która wyglądała rewelacyjnie, ale niestety suknia okazała się niewygodna, bo na załączonym nagraniu, Khloe nie mogła zrobić w niej wygodnie nawet kroku. 

Jednak czego się nie robi dla pięknego wyglądu. 

Walka o nową sylwetkę. Khloe Kardashian ćwiczy w pocie czoła

Khloe Kardashian długo starała się o taki wygląd, jaki prezentuje obecnie. Sama w programie "The Kardashians" przyznała, że zawsze czuła się mniej atrakcyjna od swoich sióstr i była uznawana za tę najgrubszą. 

W końcu sama postanowiła to zmienić, bo nie czuła się komfortowo z oceną innych. Przyznała, że to odejmowało jej pewność siebie. W programie często pokazywała, jak wraz z siostrami ćwiczy na siłowni pod okiem trenera. 

To głównie ćwiczenia fizyczne przyniosły jej pomoc w gubieniu zbędnych kilogramów. Dieta także jest ważna w życiu Khloe Kardashian, ale gwiazda przyznaje uczciwie, że nie odmawia sobie słodyczy, gdy ma na nie ochotę. 

Jak widać, efekt takiej zrównowazonej diety i solidnych treningów jest porażający.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Khloe Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama