Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio jest w ciąży? Odpowiedziała na komentarz fanki

Kladia Halejcio opublikowała niedawno zdjęcie, które stało się dla jej fanów pretekstem do dyskusji w komentarzach. Niektórzy zastanawiali się, czy gwiazda przypadkiem nie jest w ciąży. Skąd takie podejrzenia? Zobaczcie, co odpisała!

Klaudia Halejcio to gwiazda, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka znana z takich produkcji jak: "Pierwsza miłość", "Na wspólnej" czy "Złotopolscy" lubi dzielić się z fanami swoimi zdjęciami. Pozstaje z nimi w stałym kontakcie i nie ukrywa tego, co robi w wolnych chwilach. 

Niedawno artystka opublikowała fotkę, która bardzo spodobała się większości z jej followersów. Nic dziwnego, w końcu gwiazda prezentuje się na niej naprawdę świetnie. 

Nie zabrakło więc miłych komentarzy, ale jedna z wypowiedzi pod postem okazała się szczególnie interesująca. To dlatego, że jedna z osób, które odniosły się do zdjęcia Klaudii Halejcio, zasugerowała, że ta może być w ciąży. 

Reklama

Spójrzcie, co odpowiedziała jej atrakcyjna brunetka! 

Czy Klaudia Halejcio rzeczywiście spodziewa się dziecka? 

"Czyżby jakiś brzunio?" - zapytał fan aktorki, a ta bardzo szybko skomentowała jego słowa. 

"Hahaha, potwierdzam! Ciąża spożywcza! To już 3 miesiąc - zażartowała, rozwijając wszelkie wątpliwości co do tego, czy spodziewa się dziecka.  Być może to przez luźny strój aktorki jej instagramowi obserwatorzy pomyśleli, że coś może być na rzeczy. 

Sądzimy jednak, że Klaudia Halejcio ma świetną figurę, więc na pewno nie jest w ciąży spożywczej. 

Co myślicie o tej sytuacji? Przydarzyło się wam kiedyś coś takiego?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio | gwiazdy | plotki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy