Reklama

Reklama

Kristen Stewart zachwyca stylem. Aktorka uwielbia Chanel!

Kri­sten Ste­wart po raz kolejny udowodniła, że uwielbia markę Chanel. Podczas premiery filmu Spen­cer w Los Angeles aktorka, która wcieliła się w rolę księżnej Diany, wyglądała naprawdę fantastycznie. Krótki top gwiazda połączyła z czarną spódnicą. Nie zapomniała też o drogiej biżuterii. Jak wyglądała?

Kri­sten Ste­wart to 31-letnia aktorka, której ogromną popularność przyniosła rola w ekranizacji sagi "Zmierzch", gdzie miała okazję wcielić się w skromną i uroczą Bellę Swan, która bez pamięci zakochała się w wampirze, Edwardzie Cullenie. 

Grana przez nią postać rozkwitała wraz z każdym kolejnym filmem i tak samo, jak Bella, również sama Kristen, na przestrzeni lat do perfekcji dopracowała swój styl.

Dziś w kwestii mody nie można jej więc niczego zarzucić i uchodzi za jedną z najlepiej ubranych aktorek na świecie. Gwiazda nie może narzekać na brak propozycji zawodowych, a ostatnio miała okazję wcielić się w samą księżną Dianę w filmie, Spencer. 

Podczas premiery w Los Angeles Kri­sten Ste­wart wyglądała naprawdę olśniewająco.

Kristen Stewart zachwyciła stylem podczas premiery filmu "Spencer"

Reklama

Podczas premiery produkcji "Spencer" Kristen Stewart postawiła na stylizację w większości składającą się z ubrań marki Chanel, która, notabene, jest jedną z jej ulubionych.

Gwiazda krótki top zestawiła z długą, lecz prześwitującą czarną spódnicą i drogą biżuterią. 18-karatowe złoto i diamenty zrobiły wrażenie.

Aktorka odsłoniła sporo ciała, więc doskonale widać było jej wyrzeźbione mięśnie brzucha. 

Kristen Stewart po raz kolejny udowodniła, że uwielbia oryginalne i... piekielnie drogie stylizacje! 

Czytaj również: 

Maryla Rodowicz opowiedziała o byłym mężu! 

Sandra Kubicka w bieliźnie

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy