Reklama

Królewska łazienka w polskiej szkole. W Zabrzu postawili na luksus

O III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu zrobiło się głośno za sprawą remontu damskiej łazienki. Zdjęcia nowego wnętrza wywarło ogromne wrażenie na uczniach, rodzicach oraz internautach, którzy nie kryją zdziwienia i zachwytu.

Sporym zainteresowaniem cieszy się post w mediach społecznościowych ukazujący nową łazienkę damską w III Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu. Złote wykończenia oraz połączenie bieli i granatu wywarło ogromne wrażenie na internautach. 

Trzeba przyznać, że łazienka wygląda niepowtarzalnie, jest stylowa i ciekawa. Nic więc dziwnego, że od razu okrzyknięto ją najpiękniejszą w Polsce. Nie cichną głosy, że wygląda nie tylko wyjątkowo, ale także luksusowo. 

W związku z tym, że zdjęcia przedstawiają damską toaletę, to pojawiły się pytania, jak wygląda męska. Otóż została ona wyremontowana jako pierwsza.

Czarno-biały wystrój komponuje się z szarymi ścianami i białymi kafelkami. Nie zabrakło lustra w prostych ramach i czarnych baterii umywalkowych. Zdecydowanie postawiono na minimalizm, ale przy tym każdy szczegół został dopracowany.

Warto podkreślić, że nie tylko łazienki zostały odnowione. Dzięki efektom wieloletnich działań cała szkoła uległa zmianom. Wszystko zaczęło się od termomodernizacji budynku, wyremontowano także klasy, ale to damska łazienka zrobiła furorę. 

Reklama

Czytaj więcej:

Topniejące lodowce zagrażają Wielkiej Brytanii. Ekspert ostrzega!

Kupowanie zaświadczeń z kursu przedmałżeńskiego? Konsekwencje mogą być poważne

Za te zdjęcia zwolnili ją z pracy. Teraz zarabia krocie!

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy