Reklama

Królowa Elżbieta II musi dokonać wyboru przed świętami

​Ograniczenia dotyczące Covid-19 w Wielkiej Brytanii dotyczą także rodziny królewskiej. I tu pojawia się pytanie. Z kim królowa Elżbieta II spędzi tegoroczne święta Bożego Narodzenia?

Boże Narodzenie w rodzinie królewskiej od lat obchodzone jest w Sandringham. W tym roku 94-letnia monarchini ma problem. Kogo zaprosić do swojej "bańki", to pojęcie od pół roku, funkcjonuje w pałacu. Dotyczy przede wszystkim osób z bliskiego otoczenia królowej, np. służby, która pracuje według ściśle określonych procedur, nie wymieniając się tak często, jak to było przed wybuchem pandemii Covid-19. 

Książę Karol i księżna Kamili wydają się pierwszymi na liście. Zaproszenie wnuków z dziećmi jest już ryzykowne. Dlatego wszystko wskazuje na to, że książę William wraz z rodziną udadzą się do teściów, bo tak naprawę większość świąt spędzali u boku "królowej babci". 

A co z królową? Jak donosi "Daily Mail" w tym roku królowa prawdopodobnie nie pojedzie do swojej posiadłości w Norfolk.

Okres świąteczny najprawdopodobniej spędzi razem z mężem w Windsorze/ Dla 99-letniego księcia Filipa wszelkie kontakty z osobami z zewnątrz nie są wskazane. 
Jest jeszcze coś. Bunt pracowników, który zakończył się odmową poddanie kwarantannie rodzin, tylko dlatego, że jest się "bańkowym pracownikiem" królewskiego dworu. 

Reklama


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy