Reklama

Reklama

Królowa Elżbieta II napisała list do wnuka

Chłodne relacjach między członkami rodziny królewskiej to pożądany temat. Najpierw pod lupą były relacje z Meghan Markle, a później z afera z księciem Andrzejem w roli głównej. Pomimo wielu skandali wydaje się, że rodzinę królewską nadal łączy nierozerwalna więź. Gest Elżbiety II tylko to potwierdza.

Często słyszymy o tym, że brytyjska monarchia jest bardziej przywiązana do tradycji niż do stosunków pomiędzy członkami rodziny. Królowa Elżbieta II pielęgnuje wartości monarchii, a uczucia schodzą na drugi plan, czy faktycznie tak jest?

Ostatnio w sieci pojawił się skan odręcznego pisma monarchini, w którym odnosi się z nieznaną dotąd niezwykłą czułością do swojego wnuka - przyszłego władcy Wielkiej Brytanii. Na oficjalnej kartce z Buckingham Palace możemy przeczytać:

"William, I hope you enjoy opening this each day. From Granny" - napisała Eżbieta II (Williamie, mam nadzieję, że spodoba ci się otwieranie tego każdego dnia. Od Babuni).

Reklama

Uwagę zwraca uroczy podpis królowej...

Wielbiciele brytyjskiej monarchii są zachwyceni tak ciepłymi słowami ze strony ich królowej. Zdecydowanie ociepliło to wizerunek Elżbiety II. Nie wiadomo, kiedy dokładnie wiadomość została wysłana do księcia, natomiast można domyślić się, że wtedy, gdy był małym chłopcem. 

Zagadką jest również "ta rzecz", którą miał otwierać codziennie wnuczek Jej Królewskiej Mości? Internauci twierdzą, że mógł być to kalendarz adwentowy. Komentowali skan listu do księcia Williama. "To takie słodkie", "Urocza babunia", pisali obserwatorzy królewskiego konta na Instagramie.

Zobacz także:

Styl.pl/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy