Reklama

Królowa Letizia pojawiła się w Windsorze. Postawiła na granatową kreację

27 lutego w Windsorze odbyła się msza za Konstantyna II Greckiego. Na nabożeństwie nie zabrakło znanych osobistości. Do Wielkiej Brytanii przyleciała m.in. hiszpańska para królewska. Letizia jak zwykle oczarowała swoim wyglądem. Żona Filipa VI Burbona postawiła na granatową kreację.

Msza za Konstantyna II Greckiego. Kto pojawił się w Windsorze?

10 stycznia 2023 roku w wieku 82 lat zmarł Konstantyn II Grecki. Ostatni król Grecji przez lata żył na emigracji po tym, gdy wraz z rodziną został wydalony z państwa po wojskowym zamachu stanu. Emigrował m.in. do Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkał do 2009 roku. Syn Pawła I podczas pobytu w Londynie zaprzyjaźnił się z królem Karolem III. Był ojcem chrzestnym księcia Williama, następcy brytyjskiego tronu.

27 lutego w Windsorze odbyła się msza za Konstantyna II Greckiego. Pojawiła się na niej m.in. królowa Kamila, księżna Anna, Zara Tindall i księżniczka Beatrycze, a także książę Andrzej.

Reklama

W nabożeństwie uczestniczył również książę Aleksander oraz księżna Katarzyna z Serbii, a także żona oraz dzieci ostatniego króla Grecji.

Letizia w Wielkiej Brytanii. Królowa doskonale wie, jak dobrać strój do okazji

W Windsorze nie zabrakło również hiszpańskiej pary królewskiej. Filip VI Burbon w Wielkiej Brytanii pojawił się wraz z małżonką Letizią. Królowa jak zwykle zaprezentowała się w kreacji, od której ciężko oderwać wzrok.

Tym razem hiszpańska królowa wybrała granatową stylizację. Postawiła na sukienkę sięgającą do połowy łydki z długimi bufiastymi rękawami. Dobrała do niej szpilki dokładnie w takim samym kolorze.

W kwestii makijażu Letizia jak zwykle postawiła na delikatność i jedynie subtelnie podkreśliła urodę. Zaskoczeniem okazała się jednak fryzura. 

Królowa zazwyczaj pojawia się w prostych włosach. Tym razem zrobiła wyjątek i lekko pofalowała kosmyki. Grzywkę zdecydowała się spiąć na bok, by odsłonić czoło i nadać fryzurze nieco oryginalności.

Letizia od dawna cieszy się mianem ikony mody. Jej kreacje zawsze przyciągają spojrzenia i stają się obiektem zainteresowania. Królowa doskonale wie, jak dobierać stylizacje, by zawsze prezentować się stylowo i zgodnie z protokołem.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Letizia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy