Reklama

Królowa Letizia w trampkach na uroczystości królewskiej. To spora wpadka?

Królowa Letizia słynąca z doskonałego stylu i z tego, że jest mistrzynią przestrzegania królewskiej etykiety, przy jednoczesnym wprowadzaniu do swoich stylizacji najnowszych trendów, jednak popełniła gafę? Wszystko przez buty, na które zdecydowała się hiszpańska królowa podczas uroczystego wydarzenia.

Królowa Letizia zaskoczyła. Nie tego się po niej spodziewano

Hiszpańska królowa Letizia, małżonka króla Filipa VI, po raz kolejny przykuła uwagę swoją garderobą. Monarchini jest uznana za jedną z najlepiej ubierających się osób w świecie koronowanych głów na całym świecie. 

 Jej stylizacje potrafią zachwycać i inspirować, będąc klasycznym wydaniem elegancji i kobiecości. Tym razem jednak stało się tak dlatego, że na ważną ceremonię zdecydowała się założyć parę wygodnych, niedrogich... tenisówek.

Król Filip VI i królowa Letizia, wzięli niedawno udział w obchodach Dwustulecia Policji Narodowej, które odbyły się w Pałacu Królewskim w Madrycie. Była to uroczystość formalna, podniosła, na którą mężczyźni zakładali garnitury lub mundury. 

Jako jedyna kobieta będąca wówczas w centrum uwagi, Letizia, ku zaskoczeniu modowych specjalistów, nie zdecydowała się na formalny, uroczysty strój. 

Reklama

Trampki i za długie spodnie? Tym razem królowa popełniła błąd?

Kreacje Letizii zazwyczaj są dopasowane do niej co do milimetra. Idealnie także dobiera stylizacje do okazji - zawsze są one odpowiednie do momentu, w którym królowa uczestniczy. 

Tym razem można uznać, że królowa mogła pokusić się o lepszy dobór elementów swojej garderoby. Królowa pojawiła się na ceremonii w tkanej czarno-białej tweedowej marynarce w szykowną pepitkę od jednej z hiszpańskich marek. 

Długi, dwurzędowy model zestawiła z białymi, prostymi spodniami, które wydawały się nieco niedopasowane do sylwetki i długości nóg królowej. To pierwszy element, który zadziałał na niekorzyść tej stylizacji, ale to, co ją zwieńczyło, dopełniło całości - białe tenisówki. 

Buty, wykonane z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i ozdobione eleganckimi tkanymi detalami, pochodzą od Vivobarefoot, brytyjskiej marki butów do biegania zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju. To zdecydowanie pozytywny aspekt modowego wyboru królowej, lecz może niekoniecznie na tę okazję i nie w zestawieniu z resztą stroju królowej.

Łączenie sportowych elementów z eleganckimi jest jak najbardziej poprawne, ale dopierając je w jednej stylizacji, należy uwzględnić takie aspekty, jak krój i przewagę jednego elementu nad drugim. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Letizia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy