Reklama

Reklama

Książę Harry wrzuca na luz

Książęca para spotkała się młodymi liderami fundacji, aby porozmawiać o ich wizji przyszłości. W trakcie spotkania książę zaskoczył wszystkich.

Siła, pasja, kreatywność podczas takich spotkań można naładować akumulatory. Najwyraźniej po kilku miesiącach życia w stresie książę Harry potrzebowała takiej odskoczni.

Podczas spotkania z przedstawicielami fundacji miał okazję poznać liderów, którzy przedstawili książęcej parze swoją wizję przyszłości. W nowych technologiach młodzi widzą pomoc i zagrożenie dla przyszłych pokoleń. Jak to pogodzić? Wymiana poglądów okazała się bezcenna. 

Niektóre pomysły tak rozbawiły księcia, że zapomniał, że wciąż jest na celowniku fotoreporterów. Zdjęcie z uniesionymi stopami pokazuje, że książę na spotkaniu z młodzieżą czuł się jak ryba w wodzie. 

Reklama

Najwyraźniej tego oczekuje od życia. Co utwierdza w przekonaniu, że decyzja o wyprowadzce do Kanady była słuszna. Teraz swój wolny czas książęca para będzie mogła poświęcić na promowanie idei, z którymi zgłaszają się do Sussexów organizacje pozarządowe.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy