Reklama

Reklama

Książę Harry wydaje książkę. Co na to Pałac Buckingham?

Książę Harry ogłosił, że w przyszłym roku ukaże się jego książka. We współpracy z Penguin Random House książę Sussex opublikuje autobiografię.

Na Instagramie wiadomość o nadchodzącej premierze przekazało wydawnictwo, z którym umowę podpisał książę Harry. Zapowiadają, że będzie to intymny i szczery pamiętnik jednej z najbardziej fascynujących i wpływowych postaci naszych czasów.

Penguin Random House to międzynarodowe wydawnictwo. Na stronie internetowej można wyczytać, że ich celem jest chronienie własności intelektualnej. Ponadto bronią wolności słowa, a także zależy im, by głosy autorów docierały do społeczności i społeczeństw na całym świecie. Zdaniem księcia Harry'ego książka będzie ukazywać jego wzloty i upadki i będzie przede wszystkim prawdziwa.

Reklama

Jak podaje BBC, książę Sussex odbył już rozmowę z rodziną dotyczącą zamiaru wydania autobiografii. Nie jest jednak wymagane pozwolenie od Pałacu Buckingham. Nie znane są warunki umowy oraz to, czy część dochodów zostanie przeznaczona na cele charytatywne. 

Meghan i Harry u Oprah

Książę Harry już wcześniej zdecydował się na szczere wyznania dotyczące rodziny królewskiej, przeprowadzki oraz życia w USA. Książe Sussex z żoną Meghan zgodził się udzielić szczerego wywiadu Oprah Winfrey. 

W rozmowie z amerykańską dziennikarką książę Harry i Meghan opowiedzieli jak wygląda ich życie po wycofaniu się z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej. Ponadto wyznali powody tej decyzji, a także przedstawili jak z ich perspektywy wyglądało życie na dworze królewskim. 

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków królewskich

Na początku 2020 roku ogłoszono, że książę i księżna Sussex rezygnują z pełnienia ważnych ról w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej.

Książę Harry i Meghan Markle zaznaczyli, że planują dzielić czas pomiędzy Wielką Brytanię a Amerykę Północną, by przy tym dalej wypełniać obowiązki wobec Królowej. Podkreślili, że dzięki temu będą mogli wychować syna w poszanowaniu królewskiej tradycji, w której się urodził. 

Czytaj więcej:

Jak wygląda dziś Thylane Blondeau? "Najpiękniejsze dziecko świata" wciąż zachwyca

Gąsowski na Krecie z byłą żoną i eks partnerką. Jedna wielka rodzina?

Agnieszka Woźniak-Starak w końcu szczęśliwa! Pokazała zdjęcie!

Blanka Lipińska szuka chętnych do zagrania w kontynuacji "365 dni". Jakie wymagania trzeba spełnić?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama