Reklama

Księżna Kate zaszczepiła się na COVID-19

Księżna Kate opublikowała w mediach społecznościowych post, który jest dowodem na to, że przyjęła pierwszą dawkę szczepionki na koronawirusa. Internauci, oglądając zdjęcie małżonki księcia Williama, zwrócili uwagę nie tylko na to, że księżna Cambridge się zaszczepiła, ale również na inne szczegóły...

39-letnia Kate Middleton na niedługo po powrocie ze Szkocji przyjęła pierwszą dawkę szczepionki na COVID-19. Na Instagramie książę i księżna Cambridge opublikowali post, w którym księżna zakomunikowała swoim fanom, że zdecydowała się na krok i pierwszą wizytę w punkcie szczepień ma już za sobą. 

Księżna Kate Middleton już po szczepieniu na koronawirusa

Ulubienica Brytyjczyków przyjęła zastrzyk w NHS w londyńskim Muzeum Nauki. 

Na fotografii, którą ukochana wnuka królowej Elżbiety II wrzuciła do sieci, widać, że Kate Middleton podczas piątkowego ukłucia odwróciła wzrok od igły. Najwyraźniej, jak większość osób, nie jest fanką takich zabiegów. 

Reklama

W swoim poście księżna napisała również, że docenia to, że inne osoby również szczepią się na koronawirusa i jest im za to wdzięczna. 


Komplementy nie tylko za wzorową postawę

Co ciekawe, internautów zainteresował nie tylko sam fakt, że księżna Kate przyjęła szczepionkę na COVID-19, ale również to, że małżonka księcia Williama, który również niedawno szczepił się w tym samym miejscu, jest w tak dobrej formie po trzech porodach. 

W komentarzach komplementowali jej szczupłą sylwetkę oraz casualową stylizację. 

Tego dnia Kate Middleton postawiła na top w kremowym kolorze oraz proste niebieskie jeansy.

A poniżej stylizacja Kate z podróży do Szkocji! 

Czytaj również: 

Adam i Jakub Zdrójkowscy obchodzą urodziny 

Wybrano najpiękniejszą pierwszą damę! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | brytyjska rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy