Reklama

Księżna Zofia. Wszystko, co musicie wiedzieć o żonie księcia Karola Filipa Bernadotte

"Szwedzka Meghan" - tak często mówi się o małżonce księcia Karola Filipa Bernadotte, która podobnie jak wybranka Sussexa, również nie miała łatwego startu na dworze. Z uwagi na przeszłość księżniczki Zofii, część osób początkowo sceptycznie podchodziła do jej związku z synem króla Karola XVI Gustawa. Szybko okazało się jednak, że do rodziny królewskiej piękna brunetka pasuje jak ulał!

36-letnia Zofia Bernadotte przez wiele osób uważana jest za jedną z najpiękniejszych księżnych na świecie. 

Wybranka przystojnego księcia Karola Filipa, który jest synem króla Karola XVI Gustawa często, ze względu na swoją przeszłość, bywa porównywana do Meghan Markle. 

W przeciwieństwie do żony księcia Harry'ego, księżna Värmlandu nie uciekła jednak od życia na dworze. Wręcz przeciwnie, wygląda na to, że takie życie jej odpowiada.

Księżna Zofia zdążyła się już wyszaleć

Zofia Bernadotte, wcześniej znana jako Zofia Hellqvist urodziła się w przeciętnie majętnej rodzinie. W młodości studiowała również nauki muzyczne i kierunek związany z biznesem. 

Reklama

Jej spektakularna uroda bez wątpienia przyczyniła się do tego, że została modelką. Do dziś wypomina jej się zdjęcia w bikini, które pojawiły się na okładce niemieckiego magazyny Stlitz w 2004 roku oraz udział w amerykańskiej wersji programu Paradise Hotel!

A tutaj zdjęcie księżniczki Zofii z młodości! 

Sądzicie, że na przestrzeni lat bardzo się zmieniła?

Historię miłości księżniczki Zofii i księcia Karola Filipa poznacie na kolejnej stronie >>>

Książę Karol Filip Bernadotte, który w przeszłości nie stronił od pięknych kobiet i wyścigów samochodowych, był niepokornym duchem. Nic zatem dziwnego, że poznał swoją przyszłą żonę w 2010 roku... w klubie. 

Początkowo większość fanów myślała, że to tylko przelotna znajomość, jednak z piękną modelką u boku szwedzki książę zaczął dojrzewać i przemieniać się z playboya w prawdziwego mężczyznę, który jest gotowy na to, aby się ustabilizować oraz założyć rodzinę. 

Jego ukochana, która oczarowała go od pierwszego wejrzenia, również powoli zyskiwała sympatię opinii publicznej. 

Karol Filip Bernadotte i Zofia Kristina Hellqvist pobrali się 13 czerwca 2015 roku, a owocem ich związku jest trzech synów: Aleksander, Gabriel oraz Julian.

Para książęca jest aktywna również w mediach społecznościowych. Mają nawet własne konto na Instagramie. 

Prognoza dla trzech milionów miejscowości, aktualizowana co 30 minut. Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia na Androida »

Czytaj również: 

Ewa Chodakowska dzieli się przepisem na maseczkę nawilżającą włosy

To ryba? To ssak? Nie, to najnowszy chiński dron szpiegowski! 

Poznaj sposoby gwiazd na lśniące włosy

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: szwedzka rodzina królewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama