Reklama

Księżniczka Charlotte obchodzi szóste urodziny!

Drugi maja to wyjątkowy dzień dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Dziś urodziny obchodzi ulubienica mieszkańców wysp, księżniczka Charlotte. Z tej okazji tradycyjnie Windsorowie opublikowali w sieci zdjęcie córeczki Williama i Kate. Ale wyrosła!

Każde urodziny dziecka to wielkie wydarzenie nie tylko dla niego, ale również dla jego rodziców i dziadków, a jeśli kolejną świeczkę na torcie dokłada się członkowi rodziny królewskiej, to tym wydarzeniem zaczyna interesować się cały świat. 

Właśnie tak jest w przypadku uroczej córeczki księcia Williama i Kate Middleton, maleńkiej Charlotte, która jest ulubienicą Brytyjczyków. Charlotte Cambridge kończy dziś sześć lat.

Charlotte podobna do mamy, taty czy prababci?

Charlotte przyszła na świat 2 maja 2015 roku w St. Mary's Hospital i obecnie jest czwarta w kolejce do brytyjskiego tronu. Ma dwóch braci, starszego George'a i młodszego Louisa. 

Reklama

Pomimo młodego wieku, Charlotte musi przestrzegać etykiety dworskiej, ponieważ oczy całego świata są skierowane na nią. Od najmłodszych lat uczy się języków obcych. Póki co rozwija swój hiszpański pod czujnym okiem niani, Marii Borello. Ma również obowiązek zachowywania się i ubierania w ściśle określony sposób. Jej maniery muszą być nienaganne, a strój musi być dopasowany do ubrania Kate Middleton. 

Fani księżniczki Charlotte na całym świecie doszukują się w niej podobieństwa zarówno do mamy, jak i taty. Są jednak i tacy, według których córka Williama i Kate to wykapana królowa Elżbieta II w dzieciństwie! 

Zdania są podzielone, ale niedawno na oficjalnym profilu rodziny królewskiej  w mediach społecznościowych pojawiło się urodzinowe zdjęcie małej księżniczki, więc sami możecie ocenić, po kim odziedziczyła urodę. 

Jak myślicie, do kogo mała Charlotte jest bardziej podobna? 

Plotki, które również mogą cię zainteresować! 

Nicole Scherzinger w sukience na lato 2021! 

Eurowizyjne występy, które przeszły do historii! 

Książę Harry ma dość? Nie będzie częstym gościem w Wielkiej Brytanii! 

Michał Piróg zmienił fryzurę!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżniczka Charlotte
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy