Reklama

Księżniczka Eugenia ujawniła, jakie nadzieje wiąże z synem

Księżniczka Eugenia miała już okazję pokazać swojego synka Augusta, który przyszedł na świat w szpitalu Portland w Londynie 9 lutego.

Teraz telewizja CNBC wyemitowała wywiad nagrany z księżniczką jeszcze przed porodem, w którym 30-latka opowiada o tym, jak widzi przyszłość swojego dziecka. Słowo, które pada najczęściej to "nadzieja".

"Myślę, że moje dziecko będzie jedną z tych osób, które nadal będą postrzegać świat jako miejsce, które można zmienić" - powiedziała księżniczka,  dodając że chciałaby aby i inni ludzie mieli takie poczucie.

Nic dziwnego, że księżniczka chciałaby widzieć swoje dziecko jako człowieka chcącego i mogącego dokonywać zmian na lepsze. Jej samej bardzo leżą na sercu kwestie społeczne. Wraz z przyjaciółką założyła w 2017 roku organizację mającą walczyć ze współczesnym niewolnictwem.

Reklama

"Fakt, że jest to w dużej mierze ukryta zbrodnia, jest czymś, czego ludzie niekoniecznie są świadomi. To może dziać się w salonie, w którym robisz paznokcie, w pobliskiej myjni samochodowej lub w fabryce, która wyprodukowała ubranie, które nosisz" - podkreśliła księżniczka Eugenia.

 Księżniczka podkreśliła, że niewolnictwo może mieć różne oblicza od handlu ludźmi w celach seksualnych po wykorzystywanie pomocy domowych. Wyraziła też nadzieją, że zmiany społeczne jakie zachodzą w związku z pandemią pomogą rozwiązać ten problem, gdyż ludzie są bardziej zjednoczeni i skłonni do dzielenia się z innymi.

IG

Czytaj też:

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

Jeszcze więcej gorących plotek:

Przyłapała męża na zdradzie. Zaczęła transmitować wszystko na InstaStories. A on?

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama