Reklama

Kuba Wojewódzki znów z piękną kobietą. Znacie ją!

Kuba Wojewódzki jest znany z tego, że ma słabość do atrakcyjnych kobiet. Tym razem pochwalił się zdjęciem ze znaną polską artystką, która w nowej fryzurze prezentuje się bardzo oryginalnie. Spójrzcie tylko zdjęcie!

Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki ma słabość do przedstawicielek płci pięknej. Ma na swoim koncie kilka stałych związków, ale na ogół zmienia partnerki niczym rękawiczki, utwierdzając innych w przekonaniu, że jest jednym z największych podrywaczy polskiego show-biznesu. 

Dziennikarz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe zdjęcia. Niedawno po raz kolejny pochwalił się zdjęciem z atrakcyjną kobietą, jednak tym razem najprawdopodobniej nie będzie z tego romansu, bo piękna brunetka od lat jest w szczęśliwym związku. 

Na pewno dobrze ją znacie, ale jej nowa fryzura może być niezłym zaskoczeniem. 

Zobaczcie, z kim Kuba Wojewódzki zjadł śniadanie! 

Reklama

Jak widać, Kuba Wojewódzki zjadł śniadanie w towarzystwie przepiękniej Nataszy Urbańskiej, która w tej fryzurze jest nie do pozniania. Atrakcyjna brunetka na tym zdjęciu wygląda tak, jakby zrobiła sobie grzywkę. Trzeba przyznać, że wygląda teraz naprawdę oryginalnie. 

Myślicie, że faktycznie postawiła na ostre cięcie, czy to po prostu takie ujęcie? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | gwiazdy | Natasza Urbańska
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy