Reklama

Reklama

Kylie Minogue wzięła ślub? Zaskoczyła fanów!

Kylie Minogue wie, jak zrobić niespodziankę swoim fanom. Kto by się spodziewał, że gwiazda stanie na ślubnym kobiercu? A jednak! Zdjęcia, które wokalistka opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych sugerują, że artystka prawdopodobnie jest już po ślubie.

Kylie Minogue w tym roku skończy 53-lata, ale wygląda na dużo mniej. Niestet, to nie tylko zasługa matki natury, bo znana artystka lubi eksperymentować z wyglądem. 

Wiadomo, że Kylie Minogue poddała się niejednej operacji plastycznej i chociaż nie da się ukryć, że nie przypomina już siebie sprzed lat, to wciąż jest zadbaną i piękną kobietą. Nic dziwnego, że wielu mężczyzn na całym świecie kocha się w niej do szaleństwa. 

Kylie Minogue na ogół stara się chronić swoje życie prywatne. Nie afiszuje się swoimi związkami na czerwonym dywanie i w mediach społecznościowych. Dlatego też ostatnio zaskoczyła fanów, publikując zdjęcie w białej sukni. Fani są pewni, że Kylie Minogue wzięła sekretny ślub.

Trzeba wspomnieć, że miesiąc temu w mediach zaczęły pojawiać się informacje, z których wynikało, że gwiazda się zaręczyła, ale Kylie Minogue nie potwierdziła, czy jest to prawda. 

Jej najnowsze fotki sugerują jednak, że prawdopodobnie wokalistka zdecydowała się zmienić swój stan cywilny. 

Spójrzcie tylko na to, w jakiej odsłonie zaprezentowała się Kylie Minogue! 

Reklama

Czyżby Kylie Minogue oszukała fanów, zaprzeczając, że się zaręczyła? 

Gwiazda spotyka się z Paulem Solomonsem, dyrektorem kreatywnym brytyjskiego GQ Style, a wieści o tym, że otrzymała pierścionek od swojego ukochanego, miała potwierdzić matka jej partnera. 

Czyżby teściowa Kylie Minogue ją zdradziła? Nowe zdjęcie z pewnością nie uciszy plotek na temat zaręczyn, a teraz również i ślubu gwiazdy. Być może artystka zachowała informację o swoich planach w tajemnicy, aby móc spędzić ten wyjątkowy dzień z dala od mediów. 

Darmowy program - rozlicz PIT 2020
Zobacz także:

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Minogue Kylie | Kylie Minogue | ślub | gwiazda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy