Reklama

Reklama

Lara Gessler wyeksponowała ciążowy brzuch. Postawiła na różowy garnitur

Lara Gessler na swoim instagramowym profilu właśnie opublikowała nowy post. Córka słynnej restauratorki zapozowała w różowym garniturze i wyeksponowała ciążowy brzuszek. Pod zdjęciem nie zabrakło słów zachwytu.

Lara Gessler spodziewa się drugiego dziecka

Lara Gessler w październiku 2020 roku po raz pierwszy została mamą. Wraz z mężem Piotrem Szelągiem powitała na świecie córkę Nenę. Dziewczynka zaraz będzie miała rodzeństwo. Córka Magdy Gessler jest obecnie w zaawansowanej ciąży i już niedługo urodzi syna.

Lara Gessler chętnie publikuje rodzinne ujęcia, a jej córka jest wręcz gwiazdą na instagramowym profilu mamy, który obserwuje 260 tys. osób. W ostatnim czasie internauci zwrócili uwagę na fryzurę Neny i stwierdzili, że blond loki zdecydowanie odziedziczyła po babci.

Lara Gessler wyeksponowała ciążowy brzuch

Lara Gessler o drugiej ciąży poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych w marcu tego roku. Opublikowała nagranie z okazji urodzin z męża i pokazała, jak razem z córką cieszą się, że ich rodzina się powiększy. 

Reklama

Lara Gessler chętnie podkreśla ciążowe krągłości i publikuje zdjęcia, na których widać stale rosnący brzuszek. Córka Magdy Gessler tym razem zapozowała w różowym garniturze. Nie zdecydowała się jednak na założenie pod marynarkę bluzki i postawiła jedynie na różowy stanik. 

Stylizacja Lary Gessler spodobała się internautom, a na ich reakcję nie trzeba było długo czekać. Od razu zasypali ją komplementami i nie szczędzili miłych słów. "Wyglądasz świetnie", "Jak zwykle pięknie, zjawiskowo jak gwiazda", "Świetna stylówka", "Jak można tak pięknie wyglądać w ciąży?" - pisali fani.

***

Zobacz także:

Karolina Gilon niczym grecka bogini wije się na skałach. Pozowała w samych sznureczkach!

Książę Harry i Meghan Markle szykują kolejny skandal?! Widziano ich w domu Oprah Winfrey!

Matka Piotra Kraśki w domu opieki. Tak teraz żyje była artystka


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy