Reklama

Lewandowscy zabrali córeczkę na balet. Co za stylizacje!

Wczoraj w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbył się kolejny spektakl baletowy "Dziadek do Orzechów i Król Myszy". Na tej muzycznej i wizualnej uczcie pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu, w tym Anna i Robert Lewandowscy, którzy zabrali na balet swoją córeczkę Klarę.

Już za kilka dni zupełnie pochłoną nas przygotowania świąteczne. Jednak zanim się rozpoczną, warto na chwilę się zatrzymać. Czymś, co wielu osobom kojarzy się z atmosferą świąt, jest balet "Dziadek do Orzechów i Król Myszy" z muzyką Piotra Czajkowskiego, która przenosi do prawdziwie magicznego świata. Podobnego zdania najwyraźniej są Anna i Robert Lewandowscy, którzy zabrali swoją córeczkę do Opery Narodowej na to wspaniałe przedstawienie.

Anna i Robert Lewandowscy na balecie

W domu Lewandowskich przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęły się pełną parą już na początku grudnia. Anna pokazała wówczas piękne dekoracje świąteczne, które ozdabiają ich dom. Teraz przyszedł czas na dopełnienie oczekiwań na Święta i wizytę na balecie "Dziadek do Orzechów i Król Myszy". Dla starszej córki Lewandowskich, Klary, była to pierwsza wizyta w Operze Narodowej.

Reklama

- napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

Eleganckie stylizacje Lewandowskich

Trzeba przyznać, że cała rodzina podeszła do wizyty w operze bardzo poważnie, przykładając wagę do stylizacji. Robert Lewandowski wyśmienicie prezentował się w eleganckim smokingu, a Anna Lewandowska zrobiła wrażenie w sukni w kolorze butelkowej zieleni, do której założyła szpilki. Uroczo wyglądała również Klara, którą na tę okazję rodzice ubrali w elegancką, czarną sukienkę z białym kołnierzykiem i koszulą. 

Cała rodzina odwiedziła później kulisy, za którymi spotkali się z tancerzami Polskiego Baletu Narodowego.

- napisała baletnica pod postem Ani Lewandowskiej.

Wy też uważacie, że miłym akcentem przed przygotowaniami świątecznymi może być kulturalne wyjście z bliskimi?

Czytaj więcej:

Marina Łuczenko-Szczęsna nie organizuje świąt! "Nie jestem na siłach"

Rhian Sugden zachwyciła fanów! Pokazała się bez makijażu!

Anna Dereszowska pokazała brzuch po porodzie. Już rozpoczęła treningi!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna i Robert Lewandowscy | Lewandowscy | balet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama