Reklama

Luksusowe wakacje Julii Wieniawy. Wypoczywa w Paryżu

Choć na wakacje większość z nas wybiera słoneczne plaże, nie brakuje i takich, którzy wolą wypoczywać, korzystając z miejskich atrakcji. W tym roku do tego grona dołączyła Julia Wieniawa. Gwiazda chwali się na Instagramie zdjęciami z pobytu w Paryżu.

Wieża Eiffla, Louvre, Centre Pompidou, Pola Elizejskie, Montmartre... można by wymieniać jeszcze długo. Paryż to miasto, które zwiedzać można właściwie bez końca, a za rogiem, w kolejnej wąskiej uliczce, zawsze będzie czekać na nas nowa niespodzianka.

Julia Wieniawa na wakacjach w Paryżu

Uroki stolicy Francji odkrywa właśnie Julia Wieniawa, a kadrami z podróży regularnie chwali się na Instagramie. Wśród wielu zdjęć, zmieszczonych na jej profilu, uwagę przykuwa głównie to, zrobione we wnętrzu hotelowego pokoju. Ubrana w białą, krótką sukienkę, Wieniawa pozuje na kanapie, patrząc na urzekający widok za oknem. Ma co podziwiać, bo za szybą piętrzy się sylwetka pięknego budynku Opery Garnier.

Reklama

"Zawsze marzyłam o hotelu z widokiem, ale nie sądziłam, że aż z takim" - napisała aktorka pod zdjęciem.

Choć widok zapiera dech w piersiach Julia Wieniawa rzecz jasna nie spędza całego pobytu w hotelu. Aktorka odbyła też wizytę w Luwrze oraz zapozowała pod Wieżą Eiffla.

Julia Wieniwawa i Nikodem Rozbicki podróżują po Europie

Julia Wieniawa nie podróżuje sama. Towarzyszy jej partner, Nikodem Rozbicki. Para udała się na samochodową wycieczkę po Europie, a w planie ma zwiedzenie kilku najpiękniejszych miast kontynentu. Na razie udało im się zwiedzić Amsterdam. Co dalej? Zobaczymy!

Zobacz również:

Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci, ale docenia rodzinę

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca. Dosłownie promienieje!

Najmłodsza olimpijka. Oto ona!


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paryż | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy