Reklama

Mądrości Starożytnego Mistrza w książce Johanny Kern

Polscy czytelnicy, po kilku latach oczekiwania, doczekali się książki Johanny Kern w polskiej wersji językowej. Książka "Mistrz i Zielonooka Nadzieja" jest połączeniem mistycznej podróży i autobiografii autorki. Twórczyni dzieli się z czytelnikami mądrością, którą dostała od Starożytnego Mistrza, a także pokazuje na przykładzie swojego życia, jak tę mądrość wykorzystywać.

Johanna Kern jest kanadyjską reżyserką, scenarzystką, producentką oraz pisarką, urodzoną i wychowaną w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i konsultantka w dziedzinie zdrowia, problemów emocjonalnych i rodzinnych, związków oraz kariery zawodowej. Wiele lat temu zaczęła doświadczać mistycznych stanów, które osiąga tylko kilka procent ludzi na całym świecie. W czasie ich trwania pobierała niesamowite nauki od poznanego w starożytnej świątyni Mistrza.

Spotkania z Nim dały jej odpowiedzi na liczne pytania. Jaki jest sens życia? Czy istnieje przeznaczenie? Jak odmienić swoje życie? Jak uleczyć ciało i emocje? Jak być szczęśliwym? Poznała odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie praktycznie każdy z nas. Dopiero od tego momentu życie Johanny Kern stało się pełne i szczęśliwe, a ona spełniona. W odpowiedzi na liczne prośby, które otrzymywała od osób poznawanych na przestrzeni ostatnich lat, spisała wspomnienia z tej niezwykłej duchowej przygody, uzupełniając je o szczegółowe streszczenie antycznych nauk o życiu, dostosowanych do obecnego trybu bycia i sposobu myślenia współczesnego człowieka.

Reklama

Tak powstała książka "Mistrz i Zielonooka Nadzieja", która uwiodła czytelników w Stanach Zjednoczonych, zdobywając nagrody m.in. na: New York Book Festival 2013 oraz San Francisco Book Festival 2013. Obecnie książka jest dostępna w Polsce, można ją nabyć przez stronę www autorki.

Niesamowitość tej książki, jak również jej wpływ na rozwój człowieka potwierdzają wypowiedzi osób, które już miały okazję ją przeczytać. Bryan Van der Horst- pisarz, dziennikarz i terapeuta stwierdził, że: "Historia Johanny jest szczególnie niezwykła, ponieważ rejestruje i pokazuje rozwój jednostki na przestrzeni czasu, będąc swego rodzaju odpowiedzią na odwieczne pytanie - o co tutaj chodzi i co warte jest życie?’" Terapeutka - Iwona Majewska- Opiełka podsumowała książkę: "Jestem przekonana, że lektura książki "Mistrz i Zielonooka Nadzieja" okaże się fascynująca i transformująca życie każdego Czytelnika".    

Styl.pl/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy