Reklama

Maffashion radzi mamom, jak robić korzystne zakupy

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Zasłynęła z prowadzenia modowego bloga, ale jest też zaangażowana społecznie i otwarcie wyraża swoje poglądy. Od niedawna jest mamą. Do 4 października, kiedy odbywa się festiwal zakupowy Allegro Smart! Week, liczne grono odbiorców Maffashion będzie towarzyszyć jej podczas internetowych zakupów w ramach tego wydarzenia.

Allegro Smart! Week to największy festiwal promocji, skierowany do posiadaczy programu lojalnościowego Allegro Smart!, który wystartował w poniedziałek 28 września i potrwa do końca tygodnia.

Na konsumentów czekają tysiące ofert ze wszystkich kategorii dostępnych na Allegro w promocyjnych cenach obniżonych nawet do -70 proc. oraz darmową dostawą w ramach usługi Allegro Smart.

Julia rozpoczęła już promocję Allegro Smart! Week na swoim Instagramie. W formie postów i InstaStories pokazuje jakie produkty domowe i te przydatne młodym mamom można zakupić podczas tego festiwalu zakupowego, a także co zrobić, by zdobyć je po najkorzystniejszej cenie.

Reklama

Tegoroczną edycję Allegro Smart Week, obok Maffashion, promują także: Małgorzatą Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem, Ciocia LieStyle oraz TikTokerki: Maria Jeleniewska, najbardziej zasięgowa Polka na tej platformie oraz Joanna Kołodziejska.  

Styl.pl/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy