Reklama

Magda Gessler zachwyciła fanów jesienną stylizacją

Magda Gessler znów zaskoczyła swoich instagramowych obserwatorów zdjęciem w oryginalnej stylizacji. Wygląda na to, że przygotowała już swoją garderobę na jesień. Fani nie kryli zachwytów nad jej wizerunkiem. Naprawdę tak dobrze się ubrała?

Magda Gessler ma 67 lat, ale uroku osobistego i charyzmy śmiało mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka z branży. Jutorka "MasterChefa" zachwyca swoich fanów nie tylko na ekranach telewizorów, ale też w mediach społecznościowych, gdzie również jest bardzo aktywna.

Prowadząca "Kuchennych Rewolucji" często dzieli się ze swoimi fanami nowymi zdjęciami i zabawnymi filmikami. Jej followersi to uwielbiają, a w komentarzach często piszą, że doceniają poczucie humoru i radość życia Magdy Gessler. 

Od pewnego czasu za oknem zapanowała niesprzyjająca aura, ale znana restauratorka postanowiła się jej nie poddawać i dodała kolejne zdjęcie, które zachwyciło jej obserwatorów. 

Reklama

Tym razem miała na sobie jesienną stylizację, w której prezentowała się naprawdę rewelacyjnie. 

Zobaczcie sami! 

"Z roku na rok młodsza", "To jest klasa" - komplementowali Magdę Gessler zachwyceni fani. Nic dziwnego, w tej stylizacji popularna restauratorka wygląda oszałamiająco i na pewno nie jest jej zimno. 

Prowadząca "Kuchennych Rewolucji" postawiła na jesienne barwy, ale nie przesadziła. Wybrała stonowaną kolorystykę, za to zaszalała z dodatkami i to był strzał w dziesiątkę! 

Dajcie znać, jak wam się podoba ten stój! Założyłybyście podobny? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | gwiazdy | stylizacje gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama