Reklama

Magdalena Boczarska zachwyciła dekoltem na premierze!

Magdalena Boczarska, jedna z najpiękniejszych polskich aktorek pojawiła się na premierze swojego nowego filmu, "Heaven in Hell" i zachwyciła promiennym wyglądem oraz dekoltem do samego pasa. Fani dosłownie zasypują ją komplementami!

Magdalena Boczarska, aktorka znana z takich filmów jak "Różyczka", "Listy do m" czy "Sztuka kochania" oraz seriali "Druga szansa" i "Kontrola" pojawiła się na premierze swojego nowego filmu "Heaven in Hell" i zachwyciła spektakularnym dekoltem. 

Magdalena Boczarska zdecydowała się na długą, obcisłą, czarną suknię na ramiączkach, do której dobrała odsłaniające palce buty na obcasie. Oczy wszystkich zwrócone były jednak w kierunku dekoltu aktorki - odsłonił on sporą część biustu, a nawet brzucha gwiazdy!

Aktorka pochwaliła się zdjęciem z premiery filmu fanom na Instagramie, którzy natychmiast zasypali ją komplementami:

Reklama

- "Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek! i na dodatek bardzo utalentowana!!!", "Gwiazda ma Pani w sobie coś takiego jak Monica Bellucci, to COŚ naturalność, świadomość siebie, świadomość swojego ciała, piękno, seksapil, mądrość, ach", "A jednak seksbomba", "Chciałem napisać, że wyglądasz jak "milion dolarów " , ale przy tej inflacji to było by za mało..." - piszą. 

Zobacz również: 

Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski długo z tym zwlekali. Oto decyzja!

Magdalena Boczarska zachwyciła na premierze nowego filmu. O czym opowiada "Heaven in Hell"?

Film "Heaven in Hell" w reżyserii Tomasza Mandesa to miłosna historia Olgi (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna). Ona to kobieta sukcesu i matka dorosłej córki. On jest przystojny, młody i czerpie z życia garściami. Dzieli ich 15 lat różnicy, ale postanawiają poddać się obezwładniającemu uczuciu. Zostanie ono jednak wystawione na niejedną, trudną próbę. 

W filmie zagrały takie gwiazdy jak Janusz Chabior, Sebastian Fabijański, Katarzyna Sawczuk, czy Borys Jaźnicki. Za scenariusz odpowiadają Mojca Tirs i Tomasz Mandes. Światowa i polska premiera kinowa - 10 lutego 2023 roku. 

Zobacz również: 

Sebastian Fabijański ma nową dziewczynę? Oto, co wyjawił! 


 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy