Reklama

Magdalena Mielcarz bez makijażu

Aktorka, która debiutowała w roli Ligii Kalliny z filmu "Quo vadis" zniknęła na pewien czas z polskiego show-biznesu. Piękna gwiazda podzieliła się ostatnio z obserwatorami zdjęciem bez makijażu.

O Magdalenie Mielcarz było głośno, gdy wcieliła się w postać Ligii Kalliny w filmie "Quo vadis" w 2001 roku. W 2010 roku była współprowadzącą pierwszej edycji programu "Top Model. Zostań modelką" i wówczas była jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek. W wieku 15 lat rozpoczęła swoją karierę modelingową i przez wiele lat pracowała w zawodzie. 

W 2007 roku wyszła za mąż za amerykańskiego prawnika Adriana Ashkenazy’ego i przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie mieszka do dziś. Odeszła tym samym z polskiego show-biznesu, a następnie zajęła się tworzeniem muzyki. W 2019 roku przyjęła pseudonim artystyczny Lvma Black, pod którym wydała kilka singli.

Reklama

Ostatnio na swoim Instagramie piękna aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem bez makijażu. Uwagę przyciąga opis, w którym staje w obronie używania filtrów zmieniających rysy twarzy. Napisała, że dzięki nim każdy może przez chwilę poczuć się pięknie na tych samych zasadach.

Co myślicie o wstawianiu zdjęć z filtrami zmieniającymi twarz?

***

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mielcarz | gwiazdy bez makijażu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama