Reklama

Magdalena Schejbal wie, jak wyeksponować zgrabną sylwetkę

Magdalena Schejbal zainspirowana zdjęciem Joanny Koroniewskiej, również zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie w podskoku. Nie dało się nie zauważyć jej zgrabnej figury, bo aktorka dobrze wie, jak ją podkreślić.

Magdalena Schejbal to 40-letnia aktorka, która cieszy się sympatią polskich telewidzów. Zdobyła dużą popularność za sprawą roli w serialu "Kryminalni". Głośno było też o "Szpilkach na Giewoncie", w których wcieliła się w główną bohaterkę.

Na brak propozycji zawodowych aktorka nie może narzekać, ale Magdalena Schejbal znajduje też czas na odpoczynek. Niedawno gwiazda spędzała urlop nad Bałtykiem. Na pożegnanie z morzem i plażą postanowiła wrzucić do sieci nowe zdjęcie. Pochwaliła się nim na swoim instagramowym profilu. 

Zainspirowała ją Joanna Koroniewska, która jakiś czas temu wyeksponowała swoją figurę, wykonując podskok na plaży. Zdjęcie zrobiło wrażenie na fanach artystki. 

Reklama

Magdalena Schejbal również pokusiła się o podobną fotografię. Zobaczcie sami! 

Magdalena Schejbal wie, jak podkreślić swoją zgrabną sylwetkę. Minispódniczka i krótki top idealnie podkreśliły jej smukłe ciało. 

Gwiazda odsłoniła nogi, ramiona i brzuch. Niewiele kobiet po czterdziestce może sobie na to pozwolić, ale ona w takim zestawie prezentowała się rewelacyjnie.

A wy, co myślicie o tej letniej stylizacji? 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Schejbal | gwiazdy | Bałtyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama