Reklama

Reklama

Majka Jeżowska zmienia imię! Czuje się z nim niekomfortowo

Majka Jeżowska zaskoczyła wszystkich i zdradziła, jak oficjalnie ma na imię. Okazuje się jednak, że gwiazda czuje się z nim niekomfortowo, nie lubi go i chce je zmienić oficjalnie.

Majka Jeżowska to gwiazda, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest na scenie polskiej od 1979 roku, kiedy to uczestniczyła z piosenką "Nutka w nutkę" w konkursie "Premier" na 17. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie otrzymała wyróżnienie za "interesującą interpretację wykonywanych piosenek".

Wydała wtedy debiutancki album studyjny pt. "Jadę w świat", który promowała singlami "Od rana mam dobry humor", "Jadę w świat" i "Najpiękniejsza w klasie", które błyskawicznie stały się hitami.

W 1984 roku ogromnym sukcesem okazała się piosenka "A ja wolę moją mamę" do słów Agnieszki Osieckiej. Po wielkiej popularności tej piosenki, Majka Jeżowska nagrała płytę pod takim samym tytułem - rozeszła się w ponad 50 tysiącach egzemplarzy.

Od 1994 prowadzi własne przedsiębiorstwo fonograficzne JA MAJKA Music - wydała kilkanaście swoich płyt z muzyką dla dzieci, a także zorganizowała kilka tysięcy własnych koncertów oraz różnego rodzaju imprez dla dzieci i rodzin.

Majka Jeżowska zmienia imię

Reklama

Majka Jeżowska zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że planuje zmienić imię, ponieważ z jej oficjalnym imieniem - Maria, czuje się niekomfortowo.

Podkreśla również:

Czy plany gwiazdy dojdą do skutku? Okaże się!

Przeczytaj też:

Małgorzata Rozenek podróżuje z psem. "Jest stworzona do życia w luksusie"

Aleksandra Domańska pokazuje ciążowy brzuch. Polskie gwiazdy zachwycone!

Piotr Gessler nie żyje. Podano przyczynę śmierci i datę pogrzebu

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy