Reklama

Beatrice Borromeo: Najbardziej stylowa arystokratka w Europie

Wybrano najbardziej stylową arystokratkę w Europie i, wcale nie jest to Kate Middleton. Ten zaszczytny tytuł przypadł Beatrice Borromeo, która jest małżonką wnuka księżnej Grace z Monako. Zasłużyła na zwycięstwo?

Beatrice Berromeo, a właściwie Beatrice Casiraghi z domu Berromeo została okrzyknięta przez magazyn "Tatler" prawdziwą ikoną stylu. 

Najbardziej stylowa arystokratka Europy to nie tylko członkini monakijskiej rodziny książęcej, ale również dziennikarka i modelka, która na czerwonym dywanie była jeszcze na długo przed tym, zanim poślubiła Pierra Casiraghi. 

36-letnia włoska piękność, która pokonała Kate Middleton, Meghan Markle i królową Letycję z Hiszpanii, ukończyła prawo na mediolańskim Uniwersytecie Bocconi, gdzie zresztą poznała swojego męża. 

Reklama


Jej nienaganny styl od lat zachwycał znawców mody na świecie, ale w 2015 roku Beatrice Berromeo zrobiła furorę, pojawiając się na swoim ślubie w aż czterech pięknych sukniach. Kreacje od Valentino i Armaniego Prive były strzałem w dziesiątkę. 

Beatrice Casiraghi ma świetny gust, co doceniła nawet marka Dior, ponieważ arystokratka niedawno została jej ambasadorką.

Czytaj również:

Delfiny uratowały mu życie 

Steve Mogford znów w żałobie. Nie żyje jego 37-letnia żona, Elsie Mogford

Demi Rose w białej koszulce do spania robi furorę!

Piotr Gessler nie żyje 

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy