Reklama

Małgorzata Kożuchowska inspiruje na Instagramie. Nowe zdjęcie poruszyło fanów

Małgorzata Kożuchowska cieszy się sporą popularnością na Instagramie. Gwiazda dba, by utrzymywać regularny kontakt z fanami. Po raz kolejny podzieliła się pięknym kadrem. Uwagę fanów przykuło również przesłanie, którym się podzieliła.

Małgorzata Kożuchowska od lat znajduje się w gronie najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka jest też bardzo popularna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion osób. Gwiazda najczęściej prezentuje efekty swoich zawodowych projektów, od czasu do czasu relacjonuje podróże, poleca książki, jak i inspiruje stylizacjami.

Zobacz też: Dominika Gwit zaszalała ze stylizacją. Trudno oderwać wzrok

Reklama

Małgorzata Kożuchowska pokazała nowe zdjęcie. Fani pod wrażeniem

Każde zdjęcie aktorki wywołuje niemałe poruszenie wśród fanów. Tak było i tym razem. Aktorka zaprezentowała się w białym total looku, na który składała się modna w tym sezonie ażurowa bluzka i proste białe spodnie. Kożuchowska swój look uzupełniła okularami przeciwsłonecznymi.

Uwagę zwraca również piękna sceneria, w jakiej powstało zdjęcie. Błękitne niebo, wiatr we włosach... Zrobiło się naprawdę wakacyjnie! Jak zwrócili uwagę fani, kadr może pochodzić z produkcji, w którą została zaangażowana aktorka.

"Super zdjęcie", "Czyżby jakaś zagraniczna produkcja? Dawno Pani nie było... Brakuje Pani" - pisali.

Zobacz też:

Anna Lewandowska zwróciła na siebie uwagę. Lansuje gorący trend

Joanna Racewicz w supermodnym garniturze. "Jak milion dolarów"

Kożuchowska dzieli się ważnym przesłaniem

Kożuchowska dołączyła do zdjęcia inspirujący wpis.

- Codziennie rano powiedz do siebie to, co chciałabyś usłyszeć od innych. Doceniaj siebie i bądź wdzięczna za to, co ci się w życiu udaje, z czego jesteś zadowolona i dumna. Stawiaj sobie cele i próbuj je realizować. Bądź dla siebie dobra! I nie bój się wychodzić z tym to ludzi! Ja tak robię. Czuję się lepiej i widzę, że na innych też to działa! Jak magnes - napisała na Instagramie.

Słowa aktorki natychmiast wywołały reakcję fanów.

"Fajna filozofia, ale bardzo trudna w realizacji z naszą polską mentalnością", "Wielu ludziom trudno docenić siebie bo docenienie to nadawanie wartości", "Dokładnie... Jak jesteśmy pełni, mamy z czego oddać", "Cudne słowa, cudne zdjęcie", "Pani Małgosiu ale to takie trudne zwłaszcza jak się ma od zawsze niskie poczucie wartości" - komentowali internauci.

To nie pierwszy raz, gdy aktorka postanowiła się podzielić swoimi przemyśleniami. Z okazji Dnia Kobiet postanowiła zwrócić uwagę na to, że "każda z nas jest wyjątkowa, niepowtarzalna, jedyna".

- Zasługujemy na wszystko, co w życiu najlepsze, piękne, wartościowe. Jesteśmy zbudowane z emocji; kruche, a jednak największe życiowe zawieruchy nie są w stanie odebrać nam siły. Jesteśmy stworzone do miłości i potrafimy kochać - tyle mamy do dania! Ale my same też tej miłości potrzebujemy! Na co dzień w małych, zwykłych gestach i od święta też. Zadbajmy o siebie; dajmy sobie prawo do odpoczynku, chwili przyjemności, czasu tylko dla siebie. I komunikujmy swoje potrzeby; dajmy mężczyznom być mężczyznami, niech nie zgadują co nas uszczęśliwi. Po prostu im o tym powiedzmy! - napisała na Instagramie Kożuchowska.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy