Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska kusi w olśniewającej kreacji

Małgorzata Kożuchowska wie, jak zrobić wrażenie. Popularna aktorka ma świetną figurę, więc we wszystkim świetnie wygląda. Niedawno jednak na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie w dopasowanej sukience. Zobaczcie, jak gwiazda podkreśliła swoje kształty!

Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która wie, jak przyciągnąć uwagę. Ma 49 lat, ale nadal zachwyca subtelną urodą i figurą, której mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka. 

Gwiazda nie boi się odważnych przemian na potrzeby produkcji. Pojawia się zarówno w komediach, jak i w filmach sensacyjnych. W przyszłym roku będziemy mogli ocenić, jak poradziła sobie w roli Stanisławy Gierek.

Małgorzata Kożuchowska jest jednak aktywna nie tylko na ekranie. W mediach społecznościowych często dzieli się z fanami nowymi zdjęciami. Niedawno dodała fotografię w olśniewającej kreacji. 

Reklama

Zobaczcie, jak wyglądała! 

"Fiolet to podobno kolor filozofów" - stwierdziła w opisie pod zdjęciem w dopasowanej kreacji. Trzeba przyznać, że ten kolor idealnie komponuje się z jej jasną karnacją i blond włosami. 

Aktorka zachwyciła fanów, którzy nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. A wam, jak się podoba Małgorzata Kożuchowska w takim wydaniu?

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | gwiazdy | kreacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy