Reklama

Małgorzata Kożuchowska pozuje w wannie

Ferie w domu wymagają od rodziców wyjątkowej kreatywności. Małgorzata Kożuchowska niedawno podzieliła się z fanami kilkoma zdjęciami, na których pokazuje, jak spędza czas z synem.

Ferie 2021 są wyjątkowe. Po pierwsze, dzieci z wszystkich województw spędzają je w jednym terminie. Po drugie, spędzają je bez nart, wyjazdów na zimowiska oraz wyjść do kin i teatrów. Z powodu pandemii koronawirusa uczniom pozostają do dyspozycji wyłącznie domowe rozrywki.

Takie ograniczenia stawiają spore wyzwanie przed rodzicami. Na szczęście niektórym pomysłów nie brakuje. Swoim patentem na zabawę z synem podzieliła się niedawno Małgorzata Kożuchowska. Aktorka stawia na tradycyjne rozrywki, w tym przypadku - zabawę w chowanego, wyszukuje jednak całkiem nietradycyjne kryjówki. Jedną z nich jest... wanna.  

Reklama

"Kiedy okazało się, że nie wszystkie kryjówki w domu zostały już odkryte..." - napisała na Instagramie.

Zabawnemu wpisowi towarzyszyło nie mniej zabawne zdjęcie, na którym aktorka pozuje ubrana w czarną bluzkę, krótką spódnice i świąteczne skarpetki.

"Tylko niech synek nie zagląda na Instagram bo już nie będziesz miała gdzie się ukryć" - zauważył trafnie w komentarzach aktor, Mateusz Banasiuk. 

Zobacz również:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: syn gwiazdy | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy