Reklama

Małgorzata Kożuchowska przeżywa wakacyjny dramat. „Zapodziali mi walizkę”

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na urlop. Niestety, gwiazda doświadczyła przykrego incydentu. – W drodze na wakacje samolotem z przesiadką gdzieś zapodziali mi walizkę – napisała na Instagramie znana aktorka. Zamiast narzekać, Kożuchowska potraktowała to zdarzenie jako cenną lekcję. Do jakich wniosków doszła?

Małgorzata Kożuchowska wybrała się na zagraniczny urlop. 51-letnia aktorka opublikowała zdjęcia, na których możemy podziwiać jak szaleje pośród morskich fal ubrana w czarne bikini. Teraz gwiazda podzieliła się ze swoimi obserwatorami przykrym incydentem związanym z podróżą. Okazało się, że linie lotnicze, którymi podróżowała, zgubiły jej bagaż rejestrowany.

Wakacyjny dramat Małgorzaty Kożuchowskiej

- W drodze na wakacje samolotem z przesiadką gdzieś zapodziali mi walizkę. W dzisiejszych czasach - klasyk. Do bagażu podręcznego zapakowałam zapobiegliwie kilka niezbędnych rzeczy, na wszelki wypadek - napisała Małgorzata Kożuchowska.

Reklama

Gwiazda zamiast narzekać, potraktowała zdarzenie jako cenną lekcję. Do jakich wniosków doszła aktorka? Swoimi przemyśleniami podzieliła się na swoim Instagramie.

- I co? I właściwie okazało się, że do szczęścia nie potrzeba mi wiele: bikini, klapki, szlafrok, dwie sukienki, bielizna, przybory toaletowe (podstawowe) filtry i kapelusz... Następnym razem przy pakowaniu na wakacje wezmę to pod uwagę - przyznała aktorka.

Zobacz również: Małgorzata Kożuchowska eksponuje nogi w sukience mini. Fani: "Zgrabne i seksowne"

Julia Wieniawa i jej zagubiona walizka

Z podobnym problemem musiała się ostatnio zmierzyć Julia Wieniawa. Gwiazda opublikowała wpis, w którym poinformowała, że przedstawiciele holenderskich linii lotniczych zgubili jej walizkę. Przyznała, że taka sytuacja nie spotyka jej po raz pierwszy. Wieniawa wyjaśniła, że nie została wpuszczona na pokład samolotu z bagażem podręcznym, a jej rzeczy zostały zabrane przez personel linii lotniczych. Ostatecznie nie dotarły do Polski wraz z nią.

- Walizka nie doleciała i nawet nie da się jej znaleźć w systemie. Super - napisała Julia Wieniawa.

***

Zobacz również: 

Tego nie rób podczas wakacji. Lista najbardziej żenujących zachowań

Idealna kreacja na wesele dla dojrzałych kobiet. Małgorzata Kożuchowska inspiruje

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | wakacje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy