Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła na pokazie Zienia!

24 listopada odbył się w Warszawie pokaz najnowszej kolekcji Bloom autorstwa Macieja Zienia. Wydarzenie to postanowiło uświetnić swoją obecnością mnóstwo gwiazd, ale prawdziwą furorę, nie po raz pierwszy zresztą, zrobiła aktorka i ikona mody, Małgorzata Kożuchowska.

Maciej Zień wypuścił nową kolekcję Bloom i zorganizował pokaz, na który zaprosił takie gwiazdy jak np. Kasia Kowalska, Ada Fijał, Edyta Herbuś, Marina Łuczenko-Szczęsna, Maffashion czy Anna Wyszkoni. Wszystkie panie zachwyciły przemyślanymi stylizacjami, choć największe wrażenie zrobiła Kowalska w białym garniturze, Edyta Herbuś w czarnej sukni z frędzlami i Marina w długiej, białej kreacji. 

Oczy wszystkich, zebranych na pokazie gości, skierowane były jednak w stronę aktorki, Małgorzaty Kożuchowskiej. Gwiazda, znana z miłości do mody i doskonałego wyczucia stylu znów zachwyciła i skradła całe show!

Reklama

Zobacz również: Dorota Gawryluk na imprezie Macieja Zienia 

Małgorzata Kożuchowska skradła show na pokazie Zienia. Ale stylizacja!

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na długą, różową kreację na jedno ramię, do której dobrała czarną, tiulową torebkę z frędzlami i oryginalne szpilki z czubem. 

Dopełnieniem stylizacji były długie, srebrne kolczyki, mocny makijaż oczu i klasyczna fryzura.

Choć aktorka, znana z takich hitów jak "Listy do M", "Killer" czy "Druga szansa" przyzwyczaiła już fanów do tego, że zawsze zachwyca na czerwonym dywanie, to ta, oryginalna stylizacja, na pewno na długo zapadnie im w pamięć. 

Wy też jesteście pod wrażeniem?

Zobacz również:

Marta Manowska odchodzi z "Rolnik szuka żony"? Sensacyjne wieści! 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska | Maciej Zień

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy