Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie miała swój program

Z roku na rok w Polsce rośnie liczba par, które zmagają się z problemem niepłodności. Dla wielu z nich jedyną szansą na zajście w ciążę jest właśnie metoda in vitro, wokół której powstało wiele mitów. Pora je wszystkie obalić! W roli gospodarza - Małgorzata Rozenek-Majdan.

Na czym dokładnie polega cały proces? Jak wygląda i ile trwa przygotowanie do zabiegu? Czy trzeba spełnić jakieś warunki, żeby poddać się in vitro? Już 30 stycznia na antenie Discovery Life premiera filmu dokumentalnego "In Vitro. Nauka czy cud?". W roli przewodnika - Małgorzata Rozenek-Majdan.

Celebrytka od lat otwarcie wypowiada się o in vitro. Jest szczęśliwą mamą dwóch synów, którzy przyszli na świat dzięki tej metodzie. Obecnie spodziewa się trzeciego dziecka. Uważa, że obalanie mitów dotyczących tego tematu to jej obowiązek. Publicznie walczy z brakiem refundacji tego procesu i wspiera osoby, które zmagają się z problemem niepłodności. Jest autorką książki "In vitro. Rozmowy intymne".  Ma także w planach założenie fundacji.

Reklama

Dokument, który będzie emitowany na antenie Discovery Life stanowi wyczerpujące i rzetelne kompendium wiedzy o in vitro. Prowadząca zasięgnie porad specjalistów oraz porozmawia z trzema parami, które opowiedzą jej o swoich doświadczeniach. Każda z nich znajduje się na innym etapie starań o dziecko. Widzowie będą mieli także szansę obserwować lekarzy przy pracy i zapoznać się z pełną procedurą leczenia - od wstępnych badań aż do porodu. Obok tego tematu nie można przejść obojętnie.

Premiera odcinka w Discovery Life, 30 stycznia, godz. 19:50  oraz w TVN Style, 24 lutego, godz. 22:25. 

Oto zwiastun programu:


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy