Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan chce schudnąć

Po raz trzeci została mamą. Henio przyszedł na świat na początku czerwca. Choć życie rodziców diametralnie się zmieniło czas powrócić do starych, dobrych nawyków. Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła ćwiczyć. Kto jej pomaga?

Niecałe dwa miesiące od porodu Małgorzata Rozenek-Majdan stawia sobie wyzwanie. Powrót do figury sprzed ciąży pod okiem trenerki personalnej, właśnie na tym będzie skupiać się celebrytka. Wiele fanek zazdrości Małgorzacie Rozenek-Majdan figury, jednak gwiazdy TVN nie zadowalają obecne centymetry w obwodach.

"Aaaaaa w końcu nadszedł ten dzień po kilku.... albo raczej kilkunastu miesiącach w końcu zaczęłam ćwiczyć - napisała dumna z siebie Małgorzata. Co prawda mój trening przypominał trening emerytki po udarze, ale i tak poczułam każde ćwiczenie długa droga przede mną i moją kochaną taktowną @lidiawierzbowska, która pamięta moje lepsze czasy (trenujemy razem od lat). Jak zapytałam Lidzię czy jest źle, powiedziała "nie" z miną, która mówiła dokładnie coś innego cóż lepiej będzie widać efekt całusy kochani jednak jak się człowiek porusza to mu od razu lepiej  a sprawca całego zamieszania Henryk Waleczny słodko przespał cały trening. On wie jak się w życiu ustawić  p.s bardzo proszę się nie śmiać z mojego biustu - karmię"- napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy