Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością?

Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie wiedziałaby, kim są Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław Majdan. Zanim jednak zostali najgorętszą parą polskiego show-biznesu, oboje sporo przeszli. Czy w ich przypadku określenie "kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością" jest trafne? Oto historia ich związku!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan dziś są prawdopodobnie najpopularniejszym małżeństwem w polskim show-biznesie. Nie stronią od mediów społecznościowych. Wręcz przeciwnie, chętnie dzielą się ze swoimi fanami sekretami z życia na Instagramie. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan aktywnie udzielają się w sieci, zamieszczając tam zarówno posty ze wspólnych podróży, jak i z życia codziennego. 

Nie ukrywają tego, że synek Henryk, który skończył rok, jest ich oczkiem w głowie. Regularnie dzielą się z fanami zdjęciami maleństwa. 

Reklama

Radosław Majdan ma również doskonały kontakt z synami "Perfekcyjnej pani domu" (Stanisławem oraz Tadeuszem) z poprzedniego małżeństwa, o czym Małgorzata Rozenek-Majdan wspominała już wielokrotnie. 

Ich życie może wydawać się idealne, jednak zanim odnaleźli siebie nawzajem, minęło trochę czasu. 

Jak wyglądała przeszłość Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Zupełnie inna Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest świetnie wykształcona. Chociaż postawiła na karierę w mediach, kształciła się w kierunku prawniczym. Jeszcze na studiach poślubiła Łukasza Bokaczewskiego, jednak ten związek rozpadł się. 

Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem przyniosło jej popularność, a owocem ich miłości jest dwóch dorastających synów. Aktor i jego była żona stanęli na ślubnym kobiercu w 2003 roku, ale po dziesięciu latach zdecydowali się rozstać. 

Radosław Majdan jest trzecim mężem pięknej blondynki. 

Pomimo tego, że Małgorzata Rozenek-Majdan znacznej większości fanów wizualnie kojarzy się z jasnymi włosami, perfekcyjnym make-upem i nienagannym stylem, nie zawsze tak wyglądała. 

Za czasów związku z poprzednim mężem zaczęła pojawiać się w jego towarzystwie na ściankach. Wyglądała wtedy zupełnie inaczej. 

Czas zdecydowanie podziałał na jej korzyść.  

Polscy Beckhamowie

Radosław Majdan również ma za sobą kilka medialnych związków. Małgorzata Rozenek-Majdan jest jego trzecią żoną. 

W 1998 toku były bramkarz ożenił się z popularną projektantką mody Sylwią Koperkiewicz, ale niestety ich relacja nie przetrwała. 

Później głośno było o jego małżeństwie z Dodą. Sportowiec wystąpił nawet w jej teledysku do piosenki "Dżaga". 

Fani nazywali ich nawet "polskimi Beckhamami". Po trzech latach w 2008 roku rozwiedli się, a Radosław Majdan spotykał się potem jeszcze z Anną Prus.

Niestety ich niesformalizowany związek również nie wypalił.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Miłość na dobre i złe?

Kiedy jednak już stało się jasne, że są razem, w mediach zawrzało. Początkowo mało kto spodziewał się, że to będzie miłość, która zaowocuje później ślubem i narodzinami dziecka. 

Jednak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - wbrew złośliwym plotkom -  udowodnili, że mogą stworzyć rewelacyjny duet i stać się jedną z najbardziej wpływowych par polskiego show-biznesu. Zaręczyli się w grudniu 2014 roku, a pobrali niecałe dwa lata później. 

Oboje byli już po przejściach, ale to nie okazało się dla nich żadną przeszkodą. 

"Żeby dojrzeć do poważnego życia, trzeba swoje przeżyć. Doceniasz to, co masz, i inaczej patrzysz na to, co było kiedyś (...)" - wyznał kiedyś w rozmowie z "Vivą" były piłkarz. 

Czytaj również: 

Gwiazdy, które wakacje mają przez cały rok 

Rosyjski wynalazek. Maski wiecznej młodości 

Biologia nie jest binarna. Co definiuje naszą płeć? 

Piękna córka Adrianny Biedrzyńskiej! 

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy