Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała się do błędu

Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła "Konkurs na najbardziej absurdalne ubranie do dżungli". Trzeba przyznać, że outfit, na który zdecydowała się właścicielka marki modowej, wiedzie prym. Dlaczego zatem umieściła te zdjęcia? I co na ich temat powiedział Radosław Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa na egzotycznych wakacjach.

Większość czasu spędza na plaży z rodziną. Stroje kąpielowe nie zajmują wiele miejsca w walizce, dlatego patrząc na celebrytkę, już wiadomo, co będzie królowało na plaży podczas nadchodzących wakacji.

Jednak poza wyjściem na plaże lub do siłowni znajdującej się w obiekcie Małgorzata Rozenek-Majdan uczestniczy także w wycieczkach.

Tym razem sama wyśmiała swój outfit, zanim zrobili to inni. Na wycieczkę do dżungli perfekcyjna ubrała się w sukienkę, klapki i postawiła nacisk na dodatki. Torebka w kształcie świnki z daleka przykuwała uwagę. Nic dziwnego, że Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewała się krytyki.

Czy takie wyprzedzenie reakcji ma sens? A może nie należało wrzucać tych zdjęć na profil? Tym bardziej że zapytany o zdanie mąż odpowiedział jednym zdaniem. Zgadzacie się z opinią Radosława Majdana? Czy doceniacie Małgorzatę Rozenek-Majdan za kreatywność?

*** To może cię zainteresować ***

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Torebka świnka | dżungla

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy