Reklama

Małgorzata Rozenek- Majdan prezentuje trendy na lato 2021

Celebrytka dobrze wie, co będzie modne za kilka miesięcy. Choć kolorami 2021 roku zostały szarości i żółcie, Rozenek-Majdan idzie pod prąd i stawia na kobiece kolory, które odejmują lat.

"Nie może Pani wytrzymać na wakacjach jednego dnia bez mediów społecznościowych?"- zapytała jedna z fanek.

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan dobrze wie, jak działają media społecznościowe. Dzień przerwy nie jest wskazany, jeżeli konto na Instagramie obserwuje prawnie 1,5 miliona osób. To praca na pełen etat. Dlatego Małgorzata Rozenek-Majdan każdego dnia zaskakuje internautów stylizacjami z plaży.

Pobyt w Meksyku z pewnością ma swoje plusy. Słońce, plaża... Od razu widać, że ostatnie tygodnie pozytywnie wpłynęły nie tylko na ciało, ale także na cerę. Do tego kilka niezbędnych plażowych akcesoriów. Fani zwrócili uwagę na stylowe okulary i biżuterię. Oczywiście ich uwadze nie umknął kapelusz o niebanalnym kształcie. Narzutka w odcieniu brudnego różu idealnie komponuje się z lawendowym kostiumem. Co sądzicie o tym zestawie? Będzie modny latem 2021?

Reklama

>>>>Czekamy na Twój głos>>>>

Katarzyna Skrzynecka nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Juror". Głosuj online! Głosowanie trwa do 11 lutego.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy