Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie zaskakuje fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi zwracać na siebie uwagę. "Perfekcyjna pani domu" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i niedawno znów wrzuciła do sieci kilka nowych fotek. Czym tym razem zaskoczyła fanów?

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z tych gwiazd, w których życiu wciąż się coś dzieje. Znana prezenterka telewizyjna na pewno nie należy do osób, które stronią od mediów. "Perfekcyjna pani domu" jest bardzo aktywna w sieci i regularnie dzieli się z fanami tym, co u niej słychać. 

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak zaskoczyć. Niedawno wrzuciła na swój instagramowy profil fotki, do których zapozowała z mężem. Ona i Radosław Majdan tym razem zaprezentowali się w bardzo oryginalnych kostiumach. Oboje przebrali się za superbohaterów. 

Followersi Małgorzaty Rozenek-Majdan nie kryli zaskoczenia, ale szybko okazało się, że to nie jedyna niespodzianka, jaką przygotowała dla nich prezenterka. Niedługo później Małgorzata Rozenek-Majdan dodała kolejne zdjęcia. 

Tym razem pokazała się w pidżamie, jednak wcale nie w takiej zwyczajnej... 

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny udowodniła, że ma poczucie humoru, obwieszając się biżuterią i jednocześnie pisząc, o swoim stroju "złote a skromne". Jej followersi porównali ją do królowych życia. 

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan tak samo, jak bohaterki znanego programu wie, jak zwrócić na siebie uwagę!

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | gwiazdy | Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy