Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w stroju "dzwoneczka"

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Niedawno "Perfekcyjna pani domu" opublikowała koleją serię zdjęć. Tym razem zapozowała w stroju "dzwoneczka". Co na to jej fani?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Znana prezenterka publikuje sporo zdjęć na swoim instagramowym profilu i zawsze pojawia się pod nimi mnóstwo komentarzy. 

Dawno jednak nie pokazywała już fotografii z sesji zdjęciowych w odważnych kreacjach, więc jej nowe fotki zaskoczyły fanów. "Perfekcyjna pani domu" wyglądała na nich zupełnie jak bajkowy "Dzwoneczek"! 

Wyeksponowała figurę i trzeba przyznać, że jej sylwetka prezentowała się rewelacyjnie w fiołkowej kreacji. W hastagach pod postem Małgorzata Rozenek-Majdan dała znać swoim followersom, że szykuje się z jej strony "coś wielkiego". Jesteście ciekawi, jaki projekt szykuje? 

Spójrzcie tylko na te nogi! 

Reklama

"Jak przepiękna orchidea. Cudnie!", "Wróżka", "Fiołek, aż chce się wiosny" - pisali w komentarzach zachwyceni fani. Nie zabrakło jednak też słów krytyki. Niektórzy followersi Małgorzaty Rozenek-Majdan uważają, że dodawane przez nią zdjęcia, świadczą o samouwielbieniu. 

Też tak uważacie? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy