Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wspomina ślub

"Perfekcyjna pani domu" i jej mąż obchodzą dziś trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji Małgorzata Rozenek-Majdan dodała na Instagram rodzinne zdjęcie.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest żoną polskiego bramkarza od 2013 roku. Para wspólnie tworzy jedno z najbardziej znanych małżeństw show-biznesu. 

Życie w blasku fleszy zdaje się zupełnie im nie przeszkadzać, bo oboje bardzo często dzielą się chwilami ze wspólnego życia w mediach społecznościowych.

Z okazji trzeciej rocznicy ślubu "Perfekcyjna pani domu" nie mogła więc nie pochwalić się na swoim Instagramie uroczym rodzinnym zdjęciem ze ślubu. Zobaczcie sami!

Jak widać, celebrytka na swój ślub ze znanym piłkarzem wybrała piękna dopasowaną suknię o kroju syreny, który podkreślił jej figurę. Tego dnia prezentowała się oszałamiająco!

Warto zwrócić uwagę, że na fotografii dodanej przez Małgorzatę Rozenek-Majdan znajdują się również dzieci prezenterki. Fani gwiazdy zauważyli, że Stanisław i Tadeusz bardzo już wyrośli. Na zdjęciu można dostrzec również to, jak bardzo synowie podobni są do znanej mamy.  

A wy, widzicie podobieństwo?
Zobacz także:

Reklama


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radosław Majdan | ślub | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy