Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca fanów letnimi stylizacjami

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak modnie się ubrać. "Perfekcyjna pani domu" niedawno urodziła trzeciego synka, więc skupia się przede wszystkim na macierzyństwie. Nie zapomina jednak również zadbać o siebie. Jej letnie stylizacje to prawdziwe perełki!

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno urodziła trzeciego synka, Henryka. Gwiazda telewizji i jej mąż, Radosław Majdan nie kryją radości. Aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie często publikują zdjęcia, na których pozują razem z maleństwem. 

"Perfekcyjna pani domu" bardzo dba o swoje dzieci. Skupia się przede wszystkim na ich wychowaniu, ale znajduje też czas dla siebie. Bardzo dba o swój wygląd i robi wszystko, aby jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. 

Nie zapomina też modnym ubiorze. Jej letnie stylizacje zachwyciły fanów, którzy pytali o poszczególne ubrania w komentarzach pod opublikowanymi przez Małgorzatę Rozenek-Majdan zdjęciami. 

Reklama

Zobaczcie, na jakie stylizacje stawia gwiazda! 

Jak widać, styl Małgorzaty Rozenek-Majdan jest bardzo zróżnicowany. Jako mama musi stawiać na wygodę, stąd na co dzień przesadnie się nie stroi. 

Podczas wakacji wybiera modne zestawy, które nie krępują jej ruchów. Dopełnia je modnymi dodatkami. Potrafi być jednak też elegancka. Stąd modne, luźne sukienki, które są w tym sezonie bardzo modne. 

A wam, który strój "Perfekcyjnej pani domu" podoba się najbardziej? 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | gwiazdy | stylizacje gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy