Reklama

Małgorzata z programu "Rolnik szuka żony" postanowiła, że schudnie

Małgorzata Płaza postanowiła, że przejdzie metamorfozę. Uczestniczka piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" ma zamiar schudnąć 15 kilogramów w 180 dni. Już teraz widać pierwsze efekty. Zobaczcie, jak wygląda!

Małgorzata Płaza była bohaterką popularnego programu "Rolnik szuka żony". Kobieta od początku wzbudziła zainteresowanie widzów. Wydawało się, że ją i Jana, który był najstarszym rolnikiem biorącym udział w tamtej piątej edycji show, połączyło gorące uczucie, ale ich miłość nie przetrwała.Chociaż program już się skończył, Małgorzata nie zapomniała o swoich wiernych fanach. Kobieta jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje swoje nowe zdjęcia. 

Niedawno Małgorzata Płaza postanowiła podjąć wyzwanie, które wymaga nie lada determinacji. Stwierdziła, że schudnie 15 kilogramów w 180 dni. Myślicie, że jej się uda? Zobaczcie, co robi, by osiągnąć swój cel! 

Reklama

Jak widać, Małgorzata Płaza nie spoczęła na laurach. Postanowiła zawalczyć o zgrabną sylwetkę. Opracowała specjalny plan, który obejmuje nie tylko ćwiczenia i dietę, ale również nad umysłem. Nic dziwnego, w końcu nie od dziś wiadomo, że wszystkie wielkie zmiany zaczynają się w głowie. 

"Praca z psychiką jest kluczem do uzyskania i utrzymania prawidłowej sylwetki. Wszyscy profesjonaliści są tego zdania, bo inaczej żadne diety nie działają na długo, albo w ogóle ich nie realizujemy do końca. Chodzi o to żeby na stałe zmienić programy w naszej głowie" - napisała bohaterka "Rolnika" w jednym z opublikowanych przez siebie postów. 

Naszym zdaniem, już teraz Małgorzata Płaza wygląda na szczuplejszą o kilka kilogramów. Fani kobiety najwyraźniej są podobnego zdania, bo pod jej nowymi zdjęciami nie zabrakło komplementów. 

Życzymy wytrwałości w dążeniu do upragnionej sylwetki! 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: program | gwiazdy | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy