Reklama

Reklama

Maria Konarowska chwali się ciążowym brzuszkiem

Aktorka w drugiej połowie czerwca poinformowała, że spodziewa się dziecka. Dziś, na półmetku ciąży, chwali się zdjęciem ze sporych rozmiarów brzuszkiem.

"No ja nie wiem słuchajcie...dziwna sprawa...chodzi kobieta po schodach w tę i z powrotem, spaceruje godzinami, basenów ze dwadzieścia codziennie, no PRAWIE codziennie, ale jednak, a brzuch...a brzuch rośnie" (pisownia oryginalna) - napisała Maria Konarowska na swoim Instagramie. 

Aktorka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jak sama przyznaje, jest bardzo przejęta ciążą, a maluch, mimo że nie pojawił się jeszcze na świecie, wiele ją nauczył - przede wszystkim cierpliwości. Na Instagramie opublikowała zdjęcie ze swoich greckich wakacji, na którym pokazuje sporych rozmiarów ciążowy brzuszek. 

Reklama

Maria Konarowska jest córką Joanny Szczepkowskiej. Widzowie poznali ją dzięki rolom w serialach, m.in "Pierwsza miłość". Ostatnio przypomniała o sobie dzięki udziale w programie "Azja Express". Aktorka wystąpiła w duecie z Agnieszką Włodarczyk, panie dotarły do samego finału i przegrały z Michałem Żurawskim i Ludwikiem Borkowskim.

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy