Reklama

Marta Wiśniewska na zdjęciu z przeszłości

Marta Wiśniewska postanowiła przypomnieć fanom, jak wyglądała, kiedy była u szczytu swojej kariery. W mediach społecznościowych piosenkarka opublikowała zdjęcie z przeszłości. Bardzo się zmieniła?

Marta Wiśniewska, znana również jako Mandaryna, kilkanaście lat temu była jedną z największych gwiazd w polskim show-biznesie. Piękna artystka i Michał Wiśniewski, tworzyli zgrany duet, a wielu fanów wierzyło, że są sobie przeznaczeni. 

Mieli bajeczny ślub, jednak ani małżeństwo gwiazdy z liderem "Ich Troje", ani jej muzyczna kariera nie przetrwała próby czasu. Występ Marty Wiśniewskiej na festiwalu w Sopocie w 2005 roku, delikatnie mówiąc, nie okazał się udany, a wokalistka po tym wydarzeniu wycofała się i na długo zniknęła ze sceny. 

Reklama

Kilka lat temu powróciła jednak w świetnym stylu. Mandaryna jest teraz nie do poznania, a po jej dawnym wizerunku nie ma już śladu. 

Niedawno Marta Wiśniewska, która wciąż ma mnóstwo wielbicieli, postanowiła odrobinę powspominać, wrzucając do sieci fotkę z przeszłości. 

Jak Mandaryna wyglądała u szczytu kariery?

"Pamiętam to zdjęcie", "jak Pamela Anderson" - pisali w komentarzach followersi gwiazdy, wspominając dawne lata i zwracając uwagę na podobieństwo Marty Wiśniewskiej do zagranicznej artystki. 

Wy również uważacie, że Mandaryna na tej fotce jest podobna do Pameli Anderson? 

Czytaj też:

Guns N'Roses w Polsce w 2022! Kiedy i gdzie? 

Ewa Farna na wakacjach. Gdzie je spędza? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mandaryna | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy