Reklama

Marta Wiśniewska w peruce. Wyglądała obłędnie!

Marta Wiśniewska, w show-biznesie bardziej znana też jako "Mandaryna" jest najlepszym żywym przykładem tego, że "kobieta zmienną jest". Lata mijają, a ona wciąż jest piękną kobietą i chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Jak wygląda aktualnie?

Mandaryna kilkanaście lat temu była jedną z największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Jej "Ev’ry Night", który w 2005 roku znali wszyscy, puszczano wtedy w większości stacji radiowych i muzycznych kanałów w kraju. 

Marta Wiśniewska miała w przeszłości dość charakterystyczny wizerunek, za który fani ją uwielbiali. Długie blond włosy oraz kuse stroje były jej znakiem rozpoznawczym i, pomimo tego, że na przestrzeni lat artystka dojrzała i zmieniła się wizualnie, to przecież nadal jest piękną kobietą.

Mandaryna stawia teraz na bardziej stonowany wizerunek. Obcięła włosy, ale od czasu do czasu dzieli się ze swoimi followersami na Instagramie zdjęciami z minionych lat, aby przypomnieć im, jaką seksbombą była w przeszłości. 

Piękna blondynka ostatnio zaskoczyła fanów, wrzucając do sieci fotkę, do której zapozowała jakiś czas temu w seksownym kostiumie kąpielowym na gorącej Dominikanie, a teraz znów zachwyciła, dzieląc się efektami swojej ostatniej metamorfozy, jaką przeszła pod okiem Kajetana Góry. 

Reklama

"To peruka?", piękna, w blondzie Ci najlepiej" - pisali fani w komentarzach, zachwycając się tym, jak naturalnie Mandaryna wygląda w peruce, którą dobrał do jej urody stylista fryzur. 

W takiej wersji Marty Wiśniewskiej jeszcze nie widzieliśmy, ale musimy przyznać, że wygląda obłędnie! 

Plotki, które mogą cię zainteresować: 

Julia Wieniawa i jej drobna wpadka podczas sesji zdjęciowej! 

Anna Wyszkoni ostro ćwiczy. Co za brzuch! 

Córka Moniki Richardson to piękność! 

Spektakularna przemiana Miley Cyrus! 

Archie w przyszłości może zostać księciem? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mandaryna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy